Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor alkalmas jelezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor alkalmas jelezni a nehézségeket?

Figyelt kérdés
Tegnap rossz hírt kaptam, és kb 1 órával később felhívtam a barátomat mert támogatásra lett volna szükségem. És kiakadt, hogy ezt rosszul csináltam, el kellett volna tartogatnom az esti megbeszélt 7 órás időpontra, mert fáradt. De 3 hete akarmikor próbálok kommunikalni mindig az a reakció, hogy fáradt és hagyjam. De egyébként a megbeszélt 7 órás időpontok sem jöttek össze a napokban, mert mindig úgy bebaszott, hogy elérhetlenné vált

2023. okt. 3. 03:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vesz tèged komolyan. Az adandó legközelebbi alkalmon én a helyedben tuti megmondanám hogy szedje a sátorfáját. Sajnálom hogy így jártál, jobbat èrdemelnèl!
2023. okt. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Vagy rossz barát, vagy nem akar az elb@szott nyűgjeiddel foglalkozni.
2023. okt. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyet kikell vágni...alkoholista is.
2023. okt. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es az elbaszott nyűgöm az egy olyan probléma, ami mindkettőnket érint, meg úgy az egész párkapcsolatot.
2023. okt. 3. 06:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, őt annyira nem érdekli. Én a helyedben nem tűrném ezt el sokáig. Gondolom szereted őt, de azért legyen önbecsülésed, legalább Te add meg magadnak a tiszteletet.
2023. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az időponttal van probléma, hanem az egész párkapcsolattal. Hogyha valaki rendszeresen beléd rúg egy nehéz időpontban, akkor az nem partner.
2023. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Neki? Semmikor. Azt se veszi majd észre, ha szakítasz vele, mert ennyit érsz neki.

Miért jó egy ilyen kolonc a hátadon? Mit ad neked ez a fostalicska kapcsolat?

2023. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4, na ne viccelj, tudod az igai partner (igen partner) onnan ismerszik meg hogy foglalkozik veled.
2023. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*igazi
2023. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vele? Soha! Ti nem vagytok párkapcsolatban kérdező. Ő éli az életét, te meg várod a 7 órás időpontot miközben ő leissza magát, szórakozik, lehet csajozik!
2023. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!