Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők miért nem szeretik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szeretik, ha egy férfi folyton velük akar időt tölteni?

Figyelt kérdés
A férfiak többsége örül, ha egy nő nagyon ragaszkodó. A nők többségénél ez miért zavaró?
2023. okt. 3. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami link ezekről a többségekről?
2023. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan szeded azt, hogy a férfiak többsége örül, ha egy nő nagyon ragaszkodó? Csak, mert a saját személyes tapasztalataim, ill. baráti körben lévő tapasztalatok pont az ellenkezőjét mutatják, de nem csak férfiaknál, nőknél is. Egy egészséges kapcsolatban mindkét félnek szüksége és igénye van néha "énidőre", amikor egyedül van vagy épp barátokkal/barátnőkkel kikapcsol és nem 0-24-ben a párja hátsójában akar lenni. Én még férfit nem hallottam úgy nyilatkozni, h mennyire király h a barátnője mindig minden percét vele akarja tölteni, olyat viszont igen, h arra panaszkodott, hogy a nője nem hagy 1 perc nyugtot sem neki és kiakad, ha el akar menni pl haverokkal néha ide-oda.
2023. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Ismerek olyan nőket akiknek a 0-hoz konvergál a saját élet, társaság, barátok, hobbik, énidő etc. tehát kb a saját szüleihez se megy a pasija nélkül, se egy boltba, se barátnővel senkivel. Tehát kb. össze van nőve a pasijával. Ezt nem ítélkezésként írom, csak tényeket.


Van akinek meg igenis van szüksége saját térre, időre IS, ahogyan közösen eltöltöttre is.

2023. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert van egyéb dolgom is. Neked nincs?
2023. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyik kapcsolatomban sem vettem észre, hogy annyira értékelnék a férfiak a ragaszkodást, pláne a túlzottat. Nyilván fordítva is így van. Kell egy határ, kellenek keretek.
2023. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont egy olyan dolog, amihez semmi köze a nemekhez. Alaptermészet, párkapcsolaton belüli dinamika, odminancia kérdése.
2023. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de most ragaszkodó férfiről vagy nőről van szó?

Mintha a cím és a leírás kissé ellentmondana egymásnak.


Részemről én nem szeretem a túlzottan ragaszkodó nőket, akik az összes idődet be akarják osztani (velük legyél...)

Én sem vagyok ragaszkodó típus, legalábbis 0-24-ben senkit nem tudnék elviselni magam mellett.


F

2023. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Megőrülnék ilyen matrica ember mellett. Én-időről nem hallottál? Pedig fontos dolog.
2023. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt senki sem szereti igazán, se nő, se férfi.
2023. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

"Részemről én nem szeretem a túlzottan ragaszkodó nőket"


Én ragaszkodó vagyok, de messze nem azt jelenti, hogy minden percét a másikkal akarok tölteni. Frászt is kapnék.

2023. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!