Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elköltöznétek más városba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöznétek más városba a szerelmetek miatt?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt, nagyon passzolunk minden téren, én 25, ő 30. Komolyan gondoljuk egymással, nem találkoztam még hozzá hasonlóval,nagyon azt érezzük, hogy az igaziak vagyunk egymásnak. A probléma az, hogy 120 km-re lakunk egymástól. Nem egy lehetetlen távolság. Jelenleg péntektől vasárnapig vagyunk együtt, mert hétfőtől ugye mindenkinek munka. Felmerült már párszor, az összeköltözés téma viszont nehéz eldönteni ki költözzön. Igazából nekem nincs saját lakásom, albérletben élek egy nagy, fejlődő városban, viszont nagyon jó munkahelyem van, amiért sokat kellett tanulnom, vizsgáznom stb vezető pozicióm van itt és hosszú távon. Neki van saját lakása az ő városában, viszont ott sokkal kevesebb a lehetőség barmilyen szempontból, főleg az én szakmámban. Én jövőre tervezek itt lakást venni, mert batátaim, ismerőseim itt laknak, nagyon szeretek is itt, szüleim közel laknak falun. Viszont őt is megértem, ott neki a barátai, szülei, munkahelye (amit váltana).

Ti voltatok ilyen helyzetben? Vagy a környezetetekben?

Mi lenne a helyes döntés?

Én félek, hogy megbánnám ha elköltöznék, mert mondom nagyon sokat dolgoztam, hogy ott dolgozhassak és ebben a pozicióban, mert nekem nincsenek ilyen "elintézős" ismerőseim :)).

Véleményetek?

Köszönöm.

25 N


2023. okt. 4. 19:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
En nem.
2023. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Budapestről csak külföldre, akkor sem bárhova.
2023. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Költözzetek össze féltávon, ez lehet kompromisszumos megoldás
2023. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy viszonylag friss kapcsolatban, ahol még nem is éltünk együtt, nem hiszem, hogy feladnám a már jól kialakult életemet és a jó munkámat. Lehet most jó minden, de csak a hétvégéket töltitek együtt, így azért nehéz megmondani, hogy valóban hosszútávú lesz-e. De te vagy benne, neked kell érezni, hogy megéri-e a kockázat.

Szerintem ne az legyen a döntő, hogy neki van már saját lakása, azt ki lehet adni, ha úgy van. Ha ott mindkettőtöknek több és jobb lehetősége van, a te városod tűnik a logikusabb választásnak. Ő hajlandó lenne amúgy költözni vagy mindenképp azt akarja, hogy te menj?

2023. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hajlik afelé, hogy ő költözzön, jobban tetszik neki ez a város, mint az övé.

Előtte egy hosszú kapcsolatom volt ( 6 és fél év) és abban nem hoztam volna ilyen kompomisszumot, huába együtt voltunk annyit. Jó, ott mondjuk, más is közre játszott. Ez friss kapcsolat valóban. Viszont annyira pozitív érzésem van vele kapcsolatban.

2023. okt. 4. 19:25
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
Én másik országba költöztem konkrétan! Másik város??? Magyarorszagon belül nincsenek távok
2023. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem. Határ mellett lakom, kinn melozom. Itt vannak a barataim, családom. Nem adnám fel a munkám se meg semmit.
2023. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem költöznék a helyedben. Több oka is van. Te is lakást tervezel venni, és ott, ahol most élsz. Tehát a neki van lakása nem erős érv. Neked is lesz a városodban. Legfőképpen pedig a karriered miatt nem mennék. SOk év munkája menne kárba és közel sem lesznek olyan lehetőségeid ott. És ha netán szétmentek: Se pasi, se karrier. Ráadásuzl ő úgyis munkahelyet akar váltani.
2023. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

5

Akkor egyértelmű, hogy a barátod költözzön.

2023. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%
Ha szeretem akkor a világ végére is. Fel se merülne bennem, hogy nem megyek vele, utána.
2023. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!