Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan aki végleg elköltözn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki végleg elköltözne egy olyan helyre ahol még nem fertőzött meg semmit az emberi civilizáció? Magával vihetné a családját is.

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
tervben van :)
2018. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hogy együtt fertőzzék meg azt a helyet?
2018. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Soha,vidéki falubol menekültem el, oda se mennék vissza soha, nem h ilyen helyre..
2018. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Pl. Grönland vagy a Szahara? Nem.
2018. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Mikor falun laktam akkor nem voltak különösebben ilyen vágyaim. Esetleg néha kimotoroztam a faluhoz közeli tanyavilágba a rokonomhoz ha netán a szülői ház a hozzá 500 méterre lévő legközelebbi szomszéddal túl nagy népsűrűségűnek tűnt. Mert ott a tanyán a legközelebbi szomszéd minimum 5 km-re volt. Aztán városiként gyakran támadt erős vágyam arra hogy lemenjek a térképről, vagyis kivonuljak a társadalomból legalább egy határozatlan időre. Mert egy társasház tényleg nagy népsűrűségűnek számított. Na ekkor volt úgy hogy például fémdetektoros aranyásó akartam lenni az ausztrál sivatagban ahol a legközelebbi település kb. 200 km. És hüllő- és madártojásra vágytam sütve. Még fémkeresőt is készítettem ha esetleg csak ezen múlna.

Vagy trópusi paradicsomba vágytam, például a Robinson vagy a Kék lagúna c. filmben látottakhoz hasonló helyekre. Vagy akár trópusi erdő tisztásán lévő tanyaépületbe. De aztán mindig rájöttem hogy elég visszanézni a ma már üres szülői házba és az is elég jó kivonulás a társadalomból, mivel szomszéd nincs. Majd döbbenten fel szoktam tenni magamnak a kérdést: Hát ez meg hogy lehet hogy nagyságrendekkel jobban érzem magam a társadalomból kivonulva mint annak tagjaként? Pedig a mondás szerint egységben az erő. Ott a csendben és nyugalomban van kedvem könyveket olvasni, megfelelő döntéseket hozni. Gondolkodom is azon hogy ott például méhészkedek mivel még méhész ismerősöm szerint sincs jobb hely annál, és jobbnál jobb ajánlatot téve meg akarta venni azt a házat. Persze dehogy adom el, hacsak nem ad érte egy ugyanolyat ott ahol egész évben nyár van.

2018. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 peca1000 ***** válasza:
41%

Föladni, hogy menüt ehetek, bevásárolhatok, se fűnyírás, gereblyézés, gazolás, hólapátolás?


Eszembe sincs!


Mindörökké panel, még ha nyerek a lottón, akkor is! :)


Kényelem, mindenen felett! :)

2018. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen! Vidéki kis településen élek 31 éve, egy metropolisz legközepéről álmodom-- 😄
2018. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a civilizáció sok olyan dolgot jelent, ami nélkül már nem tudnék élni: orvosi ellátás, gyógyszerek, fürdőszoba, rovarrasztó, wc papír, stb.

Az első rovarcsipésig bírnám.

2018. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most is ott lakok
2018. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennék.
2018. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!