Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A páromnak van egy rosszindula...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnie1991 kérdése:

A páromnak van egy rosszindulatú barátja, és meghívta magával Franciaországba. Nektek mi a vélenényetek ?? A többi lent!

Figyelt kérdés

A párom egy régi lány ismerose/baratja megy Franciaországba a pasijával, és meghívta a páromat meg engem magukkal. A csaj folyamatosan szid engem, nem is ismer de ítélkezik, és megmondtam neki a magamét messengeren, hogy én biztos nem megyek sehova egy ilyen gonosz emberrel. A párom úgy döntött elmegy egyedül, a csaj meg úgy tett hogy én gyerekes vagyok, ő hívott meg engem, stbstb . Én nem örülök neki hogy elmegy velük, bár amúgysem érné meg nekem velük menni, mert vadkempingről van szó, meg minek is mennék olyan emberrel bárbova is akit nem kedvelek ? Azt mondta erre a csaj hogy érettség kell ahhoz hogy olyan emberrel is el tudj lenni akit nem kedvelsz.

Amúgyis sz*r a kapcsolatom, de úgy érzem a párom oda húz ahol több pénz van, ha én nem viszem el, elmegy mással aki ingyen elviszi magával. Nektek errol mi a véleményetek ?



2023. okt. 6. 15:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos hogy nem mennék.
2023. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át a pároddal való kapcsolatodat. Biztos Ő az igazi neked?
2023. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Azt tervezem hogy elmegy velük, hazajön, és szakítok vele.

Anyukámat műtik jovo het kedden, jól esett volna ha mellettem van..

Félek hogy a csaj rá akar mászni, és ez a célja...

2023. okt. 6. 16:04
 4/25 anonim ***** válasza:
44%

Naná, biztosan hármasozni akar a csaj, ráadásul ő engedi popsiba is.

Legonoszozod a pasid jóismerősét, szakítani akarsz, de azért kivárod, hogy hazajöjjön... Ne haragudj, szerintem te se lehetsz könnyű eset.

2023. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Kicsit olyan "tesós" a kérdés, Franciaországból haza fognak üldözni benneteket.
2023. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok "tesó" , fehér magyar ember vagyok :)


Igen, valóban nehéz eset vagyok..

A csaj a pasija háta mögött lefekszik másokkal, és ha lehetősége lett volna, a páromra is rámaszott volna.

Simán eltudom képzelni hogy bepróbálkozik nála.

2023. okt. 6. 16:40
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

De hát te úgyis szakítani akarsz, nem? Akkor meg nem mindegy, hogy lefekszenek-e a "pároddal"? Egyébként ha a csaj magába akarná fogadni a pasidat, akkor téged eleve nem hívott volna meg.

Mióta vagytok együtt?

2023. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Engem nem is hívott, a páromnak mondta ha normális lennék, mehetnénk négyen.
2023. okt. 6. 16:49
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
"meghívta a páromat meg engem" <-> "Engem nem is hívott"
2023. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, a páromnak írt hogy MEHETNÉNK VELÜK, de nekem külön nem írt hogy én is.
2023. okt. 6. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!