Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban vagy hazassagb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagy hazassagban élő férfiak ti szoktatok baráti társaságban más nőkről beszélni, vagy megnézni?

Figyelt kérdés

Szóval amikor a párotok nincs ott, baráti körben vagytok, és mondjuk láttok egy jó nőt, megnézitek, tesztek megjegyzést rá egymás között, vagy nem, mivel otthon van a párotok.

Csajok szerintetek csinálják??



2023. okt. 10. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem zavar, de sok mindent nem lehet tenni, a férfiak nagyrésze ilyen.
2023. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi is csinálunk ilyeneket közösen a párommal, hogy nőket nézünk meg, van, hogy én mutatok neki, hogy néz ,de csinos :3
2023. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam.
2023. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Biztos előfordul nekik, ha nem vagyunk ott.


De az amikor együtt vagyunk és akkor akad helyzet...


Hát én jártam már úgy, hogy baráti társaságban voltunk a párommal és egy akkor megismert srác is ott volt. Mindenki ivott, már mindenki elég jól érezte magát... Én nem néztem rá direkt úgy a srácra, csak néha ránéztem. Hát helyes volt na, de ennyi. Erre mikor magunk maradtunk, nekem szegezte a kérdést, miért néztem őt ÚGY, hogy húúú vége lett... Hát, nem volt szándékos pedig, köpni nyelni nem is tudtam amikor konkrétan elő állt ott nekem. Mondtam, hogy de ez ennyibe is marad.


Múltkor ettől még cifrábban jártam...

2023. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hogy jártál?
2023. okt. 11. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!