Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit is akar?

Figyelt kérdés

Tudom őt kell megkérdezni de nem értem őt.


Kapcsolati gondjaink vannak ez tény. Tavaly és idén nem mentünk nyaralni úgy jött ki.

Én megpróbáltam hogy programok útján újra élményeket szerezzünk.


Viszont ő folyamatosan ezeket lemondja úgymond, mert nincs ideje a saját dolgaira és ő mennyit megy hétköznap örül ha itthon lehet.


De akkor miért mondja hogy akkor idén se megyünk nyaralni?



Lett volna augusztusban egy hét amikor ők leálltak mehettünk volna,de én nem tudtam megoldani, azóta ezt a fejemre olvassa


2023. okt. 12. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak ő tud választ adni.
2023. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nem értem. Ha kitalálok valami programot akkor ő inkább itthon akar maradni. Ha nem tervezek semmit hogy itthon tudjon lenni akkor meg kérdezi hogy nem megyünk nyaralni iden se?
2023. okt. 13. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyaralni akar, nem programozni otthon.
2023. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És te mit akarsz?

Nagyon úgy látom, hogy így egyikőtöknek sem jó.

2023. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Unja veled a progikat őt ezek nem töltik hanem fárasztják
2023. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!