Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ő szeret de én nem nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő szeret de én nem nem akar szakítani de én igen. Hogy magyarázzam ezt el neki ?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy állandóan csak veszekszünk, ő vagy dolgozik vagy jáaszik vagy telefonozok ha ezt szóvá teszem mindig azt mondja hogy majd holnap velem lessz. (Együtt élünk) többször mondtam neki hogy nekem ez nem jó és be akarom fejezni aztán azzal jön hogy többet fog velem foglalkozni meg stb de ezt semeddig se tartsa be. A haverjai folyton oltogatnak ő meg meg nevét is rajta de ha az én barátnőm szólna be neki akkor ő vérig lenne sértődve de ha én haragszom akkor meg hisztis picsa vagyok
2023. okt. 6. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele; próbáltál vele beszélni, de nem történt változás, hiába ígérte meg.
2023. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki, nem szeret, csak nem akarja elveszíteni a fix pontot az életében személyed által. Igazából nem is tisztel, minek vagy még vele?
2023. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő biztonságban érzi magát.


Az ő szemszögéből ez úgy néz ki, hogy "na jólvan kihisztizte magát majd csendben lesz"

Ő úgy érzi, hogy csinálhat bármit úgysem fogod elhagyni.


magyarul...bazira lesz**arja mit gondolsz

2023. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb téged kirohogni, hisztisnek titulálta, kint beszélni hogy egy fsz.

Nem kell a hozzájárulása Elhagyod, viszlát

Soha nem fog egyetérteni hiába magyarazkodsz neki

2023. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

* mint beismerni


Bocs kapkodva elkuldtem

2023. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Neked nincs sajat eleted hobbid es nem sportolsz,h lstod,o mit csinal mindig. Ez a gaz ,h nincs rajta kivul hobbid. Gondolkozz el eten,mekkora teher vsgy a masiknsk a folyton rsjta csungessel egy parkspcsolstbsn.

Nokent irom.

2023. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 először is a felét nem értettem másodszor, én heti 48 órát dolgozók, kb 2 órát edzek, mellé még jön a mosás főzés takarítás. Szóval én nem rajta akarok lógni egész nap hanem időt el tölteni ahogy a párok szoktak. 😌

Ja és nőként írom neked hogy használja ékezetet mert ha azt írom hogy szarnyalo bunkónak fogsz tartani pedig én szárnyalóra gondoltam 😘

2023. okt. 6. 21:52
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Kedves nő vagy, nagyon aktív is, de ettől függetlenül sz**arik rád.


értelmes nőnek tűnsz a #7-es válaszod alapján.


A kapcsolatodban meg még is egy szerencsétlen vagy

2023. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

"többször mondtam neki hogy nekem ez nem jó és be akarom fejezni"

Ilyet elég egyszer mondani, és azután megtenni.

2023. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Többször elmondtad, mi zavar téged, mit szeretnél, mi változzon, nem teszi meg, kinevet, megaláz. Szakíts vele. Ha nála laksz intézz magadnak új szállást mielőbb, ha lehet azonnal, pakolj össze és költözz ki. Ha ő lakik nálad akkor adj neki egy határidőt (te ismered a körülményeit, azért ne az utcára dobd ki holnap, de ne is hónapokig héderezzen még ott), hogy találja ki hova megy - ha letelik a határidő pakold össze a dolgait és tedd ki az ajtó elé vagy küldd el szüleihez taxival ha egy városban laktok. Amíg ténylegesen nem költöztök külön addig már ne legyetek együtt, ne aludjatok együtt, ne legyen intimitás köztetek, főzést egyebeket mindenki magának intézze. Ha közös az albérlet az a szívás igazán, nagyon sok függ attól, pontosan mi van a szerződésben, ki a szerződő fél stb., de akkor valamiben egyezzetek meg, ki megy el, ki hoz maga helyett másik lakótársat stb., de ne hagyd, hogy ezt a helyeztet zsarolásra használja, ha nem akar értelmesen valami megoldáson dolgozni, akkor hagyd ott, és rögtön lesz tárgyalási alap.
2023. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!