Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolatba akar velünk lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatba akar velünk lépni egy nem vérszerinti rokona, aki régen szexelni akart párommal. Lerázhatom ezzel a szöveggel?

Figyelt kérdés

Sok mindent elmeséltünk egymásnak párommal mióta együtt vagyunk.

Egyszer elmesélte, hogy volt egy elsőunokatestvére, egy csaj, aki le akart vele feküdni amikor még tinik voltak. Párom azt mondta, hogy kiverte az ideg ha a vérfertőzés következményeire gondolt, gyorsan leállította, bár nehezen adta fel a csaj. Később tudta meg párom, hogy ezt a lányt örökbefogadták. Viccesen megjegyezte, hogy nagyon jó csaj volt, neki is tetszett de így sem feküdt volna le vele. 15 éve nem is találkoztak.

Kaptunk egy meghívást, nagy családi rendezvényre és a csaj írt páromnak, hogy reméli ott lesz, ott leszünk, már várja, hogy találkozzunk. A közelbe költözik, esetleg néha tarthatnánk a kapcsolatot.

Nyílván, rajtam kívűl senki sem tudja abból a családból, hogy milyen ajánlatot tett anno páromnak ez a csaj, ezt bizalmasan mondta el nekem a párom.

Nekem azért fura, hogy külön ráírt páromra, ezért úgy érzem, hogy a hölgy levele kissé képmutató, hiszen engem nem is ismer, a párommal akart szexelni régen.

Arra gondoltam, hogy ha ott felhozza a csaj az ajánlatot, hogy járjunk össze, tartsuk a kapcsolatot akkor megmondom neki, hogy én nem szoktam olyan párokkal találkozgatni, ahol valaha is du.ni akartam az egyik féllel.

Szerintetek jó ötlet?



2023. okt. 13. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

"megmondom neki, hogy én nem szoktam olyan párokkal találkozgatni, ahol valaha is du.ni akartam az egyik féllel.

Szerintetek jó ötlet?"


Nagyon rossz ötlet. Neked nem kell tudnod semmiről, és a régi dolgokkal kapcsolatban senki sem kíváncsi a véleményedre.

A meghívás a párodnak szól, nagyon kedvesen téged is meghívnak, mint a párját.

Ne csinálj balhét a nincs miből.

2023. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ne ítélkezz előre ismeretlenül, amúgy is sok víz lefolyt azóta a Dunán. Mindössze annyit tudsz erről a nőről, hogy tizenöt éve gy hormonoktól túlfűtött tinilány volt, aki be volt indulva a pasidra, pontosabban arra a srácra, aki most a te pasid. Ebből legfeljebb csak arra következtethetsz, hogy hasonló az ízlésetek a férfiak terén, a személyiségéről nem tudsz semmit. Csak feltételezed, hogy képmutató, meg hogy még mindig a "párod" farkát szeretné magában érezni. Nagyon goromba húzás lenne felhozni neki ezt a történetet. Próbáld elfogulatlanul, személyes benyomás alapján eldönteni, hogy milyen ember is ő valójában.

Egyébként ha megbízol a pasidban, akkor a te részedről nincs szükség semmilyen beszólogatásra vagy beavatkozásra.

2023. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van! Jól felhúztam magam elsőre de páromra csak mosolyogtam amikor beszámolt az üzenetről. Hülye vagyok, le kell hűtsem a fejem, én sem vagyok már bakfis. Köszönöm a válaszaitok!
2023. okt. 13. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Kedves Kérdező! Ez a jó gondolkodás, amit a 3. hozzászólásban tettél.
2023. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Egy kukkot se szólj, a párod majd elintézi ha akarja.
2023. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom, 15 éve nem is találkoztak. Szinte gyerekek voltak és ezen kattogsz?
2023. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már nem.
2023. okt. 13. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel végül nem történt köztük semmi és ez a semmi is 15 évvel ezelőtt történt, így felejtős az ideg.
2023. okt. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!