Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párom előttem is fingik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom előttem is fingik akkor már elmúlt valami ami miatt nem érdekli, hogy vonzó legyen a szememben?

Figyelt kérdés
2023. okt. 13. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem, csak már megbízik benned.
2023. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a kényszer, hogy eljátssza, hogy ő nem szokott pukizni, hogy ő tökéletes. Na most kérdés hogy állandóan kiereszti bármikor bárhol, vagy egy-kettőt véletlenül elereszt. Az első undorító valljuk, de lehet problémája is egészségi szempontból, a második normális dolog.
2023. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Igen. Nekem akkor kezdték el a disznóviselkedést amikor màr sz.rba se néztek és nőztek majd leléptek.

2 ilyen köcsög barátom is volt. Az elején és kapcsolatban még igényesek gentlemanak meg minden a vége felé mikor már lesnek kifelé vagy csalnak akkor mád nincs semmi tartásuk sokaknak.


De a többi exem nem ment át soha parasztba akármi is volt, csak a fenti 2.

2023. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
*már
2023. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Férfiként én valahogy nem tudom elképzelni, hogy a párom előtt szellentsek, szándékosan. De most tényleg. Mondjuk, ha megnősülök 20 év házasság után talán másként fogom gondolni, de az is lehet, hogy megmaradok ennél a gondolkodásnál. Tőlem ez teljesen karakteridegen viselkedés, a bizalmat nem így mutatom ki.
2023. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha véletlenül kicsúszik akkor nem gond. Ha direkt az orrom alá büdösít akkor nem tisztel, egy suttyó paraszt. Az ipyet a wc n intézi az ember vagy amikor nincs ott a párja.
2023. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

akik itt osztják az észt, hogy ki kell járni wc re egy fingás miatt mind egy rakat idióta. mert:


itt mindenki azt írta hogy nem szabad és én ezt be is kajáltam, és szorgosan jártam ki fingani a wc re.


és mivel ember vagyok nem is tudom mikor fel puffadtam de nem akartam 10 percenként wc re menni hát vissza tartottam olyan has fájás lett belőle hogy csak na. mondtam a csajomnak hogy mi van és ki nevetett hogy ne tartsam vissza meg e miatt nem kell wc re járkálni. és hogy egy gyökér vagyok hogy e miatt has fájásom. ha ki kell jönnie jöjjön ki kész.


nyilván nem fingasz be a takaró alá és nyomod a fejét bele de nem is kell vissza tartani. de pl anyi elég hogy pár métert arrébb mész és kész nem ettől lesz vki tahó.

2023. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

7

Itt pont arrol van szó amikor valaki direkt a másik orra alá fingik olyan büdöset hogy az majd elhányja magát. És aludj jól. Vagy kívánd meg szexre.

2023. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont jó jel
2023. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvan ha diszkreten szellent, nincs belole gond. Etkezeskor kifejezetten bunkosag.
2023. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!