Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Több mint fél éve költöztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint fél éve költöztünk össze de nekem hiányzik a kapcsolat előtti eletem?

Figyelt kérdés

Barátomhoz több mint fél éve költöztem fel Budapestre. Semmi komoly problema nincs koztunk teljesen jól kijovunk szerencsére.

Egy másik városból költöztem hozzá, kb 130km távolság van a két város között.

Viszont nekem hiányzik az a város ahol eltem, felnőttem, a barátaim és a családom.

Néha így bennem van a kérdés, hogy kell-e ez nekem.

Félreértés ne essék szeretem a páromat!

Csak néha egy kicsit “megtörök” és úgy vagyok vele hogy hiányzik minden ami a kapcsolat elott volt.


2023. okt. 16. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
menjetek el együtt a régi barátaiddal találkozni szervezzetek közös programokat vond be a párodat is, 130 km nem sok kocsival se vonattal.
2023. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Találkozni lehet velük, te is menj hozzájuk, ők is hozzád. Valamint új barátokat/ismerősöket/haverokat se árt keresni soha. Eldöntötted, hogy a párodhoz költözöl, annak az az ára.
2023. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy a korom mondatja velem, de én már senkiért nem hoznék ekkora áldozatot, hogy a szerető családomat és barátaimat elhagyjam miatta.
2023. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanezt éltem át 19 évesen amikor 360 km-rel odébb költöztem. Ugyanígy hátrahagytam a barátaimat, a családomat és az akkori párommal éltem. Ugyanezt megszenvedtem, amit most te is. De tudod miért volt jó? Kiderült, hogy kik a barátaim. A sok barátnőből 1(!!!) maradt, akivel mai napig tartom a kapcsolatot, mert ő tényleg szeretett engem, és tök mindegy hány város (és ma már ország) választott el minket, ő kiváncsi volt rám. A többieknek meg jó társaság voltam, ha ott voltam, ha meg nem voltam, akkor nem hiányoztam nekik. Egy év alatt szépen eltűntek mellőlem, pedig hányszor kerestem őket... A családom meg mindig a családom maradt, idővel megszoktam, hogy ritkábban találkozunk.

Az új városban lett új életem, új barátaim, de tény ami tény, ez sok idő volt. És nagyon sokszor hiányzott az "előző" életem. De így 8 évvel később visszagondolva mindent ugyanígy csinálnék. Jó lesz ez, ne csüggedj. :)

2023. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szakits vele.. annyira nem sszereted szerintem mint kellene , az erzeseid teljesen jo jeleket kuldenek feled!! Pakolj ossze es menj haza !! Hidd el eleted legjobb dontese lesz!
2023. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk én 1200 km-re költöztem, szóval nem is szomszédos országba, de egyetlen percig nem merült fel, hogy NE jöjjek, pedig ott él a családom.


De nem ők a jövőm hanem a barátom, és nem függhetek még 25 évesen is a szüleimtől - érzelmileg.


A barátok meg vicces dolog, azt hittem, van három barátnőm (gyakorlatilag 6-7 éve voltunk azok), ezek közül egyik sem tett energiát egy találkozóba, sőt, egy idő után az üzenetekre sem reagáltak.


Ehhez képest az azóta megismert barátnőmmel minden nap írunk. Néha csak 2-3 sort, amikor sok a dolgunk, néha fél napon át, pedig mi sem egy országban élünk.

2023. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!