Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik együtt élnek kb "az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek kb "az első randi óta" az hogy történt?

Figyelt kérdés

Csomó válaszolónál olvasom ezt, hogyhogy ennyire gyorsan alakult a dolog?

Egyáltalán nem gondolom ezt negatívnak, csak érdekel, hogyhogy így alakult:)



2023. okt. 18. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Jo egyutt lenni egyfolytában az első pillanattol rengeteg esemény sztori élmények.


Kb ahhoz hasonlo mikor vkivel le se tudod tenni a telefont és pillanatoknak tűnnek az órák napok hetek..

2023. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a családban van egy pár, akik megismerkedtek egy szórakozóhelyen és másnap délután összeköltöztek. Fél éven belül kiderült, hogy jön a gyerek is, azóta már másfél éves a pici, együtt vannak még, de már kezdenek kiütközni a problémák. Én nem tartom ezt jó ötletnek, még egymást sem ismerték, mikor családot alapítottak, most meg megy a siránkozás, hogy "megbántam".
2023. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Neten ismerkedtünk meg. Ő kint dolgozott külföldön. 2 hèt után hazajött hogy megismerjen. Olyan jól alakult az első randi hogy másnap megismételtük akkor már együtt is aludtunk. Utána vissza kiment, keresett másik munkahelyet ami közelebb volt a határhoz. Itthon kivett egy albérletet és összeköltöztünk.
2023. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

A mienk jó story.

Nagyon nem akartam vele randizni, aztán mégis belementem. A randi péntekre volt megbeszélve, de elhuzodott a munka, igy le akartam mondani, de nem engedte, mondta, hogy akkor eljön értem, mondom ok, mit bánom én. (Igy nálam volt a gépem is) Na ez a randi annyira jol sikerült, hogy ottragadtam ejszakára is 🤭😊 (én vidéki vagyok, este meg már fáradt volt, nem akartam, hogy vezessen, igy ott aludtam az ő házában) Aztan utána egy hetig tőle dolgoztam, az ő cuccaiban. Kövi szombaton hazamentem, összeszedtem a 2-3heti cuccot, es kb össze költöztünk. Ennek 5 éve. Már házasok vagyunk.

2023. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

"de már kezdenek kiütközni a problémák. Én nem tartom ezt jó ötletnek, még egymást sem ismerték, mikor családot alapítottak, most meg megy a siránkozás, hogy "megbántam"."


Teljesen egyet értek.

Nekem ez olyan ijesztő, hogy a kezdeti rózsaszínködre alapozva ilyen mértékű gyorsasággal történjenek a dolgok. Teljesen nonszensz egy idegennel másnap összeköltözni.

2023. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Szétköltözni szét lehet. A gyerek viszont, ahol fél év után baba is lesz, már nem visszafordítható.
2023. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Azert az nem csak rozsaszin kod akivel elso pillanattol vagy egyhullámon hanem sokkal több.
2023. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

#7

Ha megnézed a hozzászólásom, akkor láthatod, hogy a #2 hozzászólásra reflektáltam, ahol írták, hogy "már kezdenek kiütközni a problémák".

Azért az, hogy találkozik két ember, aztán egyből összeköltözés másnap, ez nem túl gyakori szerintem. Honnan tudhatnád ugyan, hogy egy hullámhosszon vagy e valakivel pár óra leforgása alatt.

2023. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja oké.

De a problémák meg stn amugy független attol hogy mikortól költöznek össze. Meg inkább esélyes olyanoknál akik nyögvenyelősen meg egy rakat alkalmazkodással megbeszelve tervezve tudnak csak vmi működőképeset összehozni.

2023. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

100km-re, laktunk. Mivel én még otthon laktam, ő egyedül, én mentem hozzá.

Addigra 3 hete chateltünk éjjel-nappal, úgy aludtunk minden este, hogy ment skypeon a videóhívás reggelig, "együtt aludtunk" 🙃 úgy mentem, hogy hétvégére terveztem menni, aztán egy hét lett belőle. A harmadik randira már úgy mentem, hogy bőröndökkel és felmondtam a munkahelyemen, ill csomó helyre beadtam a cv-m az ő városában. 8 évig voltunk együtt.

2023. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!