Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nemrégiben a bátyám elköltözött messzire, ezért megengedte, hogy én és a párom együtt éljünk a házában. Mondanom sem kell mind a ketten nagyon örültünk ennek. Nekem nagyon problémás szüleim vannak, ezért duplán boldog voltam. Az összeköltözés előtt távkapcsolatban voltunk, ennek oka a távolság volt. Megesett az is, hogy 2 hétig voltunk a másiknál, amikor úgy engedte az egyetem stb. Elég jól ismerjük egymást, mert már 5 lassan 6 éve együtt vagyunk. Úgy gondoltam a költözés jól fog elsülni és pozitívan álltam a dolgokhoz. A költözés viszonylag egyszerű volt. Én dolgoztam ő pedig elkezdett munkát keresni, addig megbeszéltük, hogy míg én dolgozom ő látja el a házban a teendőket pl.: ebéd stb.. 4 napott voltunk a házban közben ő mondta, hogy azon a településen, ahonnan költözött fontos buli van. Természetesen én nem tudtam menni, mert dolgoztam. Így én hazaköltöztem addig a szüleimhez, mert nem bírom a magányt. Össze is vesztünk, én kezdeményeztem a vitát egyébként, emiatt olyanokat vágott a fejemhez, hogy nem lesz a második anyám és hasonlók. Azóta egy picit előrébb jutottunk a beszélgetésekkel, de ő nem érez semmit csak azt, hogy én vagyok a hibás és én nem akartam engedni (semmi ilyesmi nem volt) stb. És szerinte ez máskor is rendben lenne. Ezelőtt nem voltak ilyen problémáink. Egyébként 250km-re ment, megkérdezte megyek- e vele, de munkámtól nekem ez nem megy, mert reggel kellett indulni vonattal. Én mondtam, hogy együtt elmehetünk meglátogatni a szüleit, de ő elment a buli miatt hamarabb, mint én ráértem volna.

Mit gondoltok erről?



2023. nov. 1. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, ami ide van írva...de...

Egyrészt mi az, hogy vissza mentél a szüleidhez, amíg ő távol volt pár napig? Ha ez történt egyáltalán.


Nézd, összeköltözés alatt sok gond elő tud jönni. Ez normális. Viszont az nem normális hogy a párod azt érzi, hogy az anyukád. Ő a párod, enm az anyád, nem a bejárónőd. Szerintem ülj le vele, beszéljétek át, hogy kinek mi a feladata otthon és tartsd magad hozzá. Ez a része ennyire egyszerű. A többi részét nem értem

2023. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Tehát ő 4 nappal az összeköltözes után hazament bulizni, te meg a szüleidhez mert nem bírsz ki pár napot? És úgy érzi hogy az anyad helyett most ő az anyád?


Szerintem üljetek le egy hosszú beszélgetésre...

2023. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Katyvasz, mi a baj, fuss neki még egyszer
2023. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom mindig beteg voltál, amikor magyar órán fogalmazás volt a feladat
2023. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Neked van diplomád, mikor ez az egész egy katyvasz? Fogalmazást általános iskolában tanultunk.....


Ingyenélő, semmirekellő egy párod van, ezzel akarod leélni az életed? Buli, haverok te meg maradsz otthon mosogatni, háztartást vezetni. Csicska leszel ebben a kapcsolatban.

2023. nov. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, kérdező, ne játsz felnőttesdit, ha 4 nap után hazacuccolsz a szüleidhez, mert "nem bírod a magányt".


Ha ennyire nem, akkor maradj otthon, de ne rabold más idejét.

2023. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!