Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ti hány éves korig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hány éves korig buliznátok, és hány éves korotoktól komolyodnátok meg, és válnátok végre cselédanyákká?

Figyelt kérdés
Halljuk az igazat!

2023. nov. 8. 19:49
1 2
 11/14 Laylah ***** válasza:
A nagy bulizások sosem játszottak nálam, átlag heti 1 kocsmás beszélgetős este volt, esetleg koncert. Amikor 26 évesen kimentem Angliába, ott ez is megszűnt. Manapság hetente, két hetente megiszok 1-2 valamit, évente 1-4 koncert, és ennyi. De hogy anya, pláne nem cselédanya nem leszek, az olyan biztos, mint hogy levegőt veszek, miközben ezt leírom. (Tudom, családanya akart lenni, de előttem csak olyan példák voltak, amikre tökéletesen illik a "cselédanya" kifejezés is.)
2023. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát a zasszonynak így 36 éves korára egy 17 és egy 2 éves gyerekkel sem sikerült megkomolyodnia. Talán majd olyan 70-75 körül felhagyunk a bulizással :D
2023. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akinek már van 3 éves gyerekük és a mindkét fél ugyanígy járnak bulizni meg vedelni és vizipipázni
2023. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Cselédanya szakadok :D


Amúgy 16-21 éves korom között buliztam, 20 éves korom óta akartam megtalálni a férjemet, de csak 26 évesen sikerült. De most se vagyok cseléd attól még, hogy együtt élek valakivel :D

2023. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!