Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok hány éves korukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hány éves korukban komolyodnak meg?

Figyelt kérdés
A lányok döntő többsége hány évesen tud egy komoly párkapcsolatba belemenni, megkomolyodni, felnőttként élni az életét?
2023. szept. 1. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy lehet átlagról beszélni, mert nincs átfogó statisztika, az pedig nagyon kevés, amit egy atlag ember lát maga körül. Nálunk az egyetemi csoport többsége már tartós kapcsolatban volt 18-20 évesen és a többségük mostanra házas, sokan babával. 27 évesek vagyunk. De, ez csak egy apró szelet, nem lehet belőle semmit levonni.
2023. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én is 27 vagyok, teljesen vegyes a dolog. Vannak, akik még 30 felett is szinglik, másnak meg már 22 évesen 2 gyereke van. Minden ember más.
2023. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Aki szingli, az nem lehet komoly?
2023. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És mi van azzal aki negyvenévesen is úgy viselkedik mint egy húszéves?
2023. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a megkomolyodás nekem olyan...nem tudom. Rossz kifejezés. 23 vagyok, lassan befejezem a mestert. Komoly kapcsolatra vágyom, de pl.: háasságra meg gyerekre jó darabig nem. Ennek sok oka van. Gyerekhez azért egzisztencia kell, lelki érettség, egyebek.


Van olyan volt osztálytársam aki 20 évesen férjhez ment és nem sokkal később 0 egzisztenciával, még egyetemistaként, szülőknél lakva gyereket is vállaltak. A szememben ez semmivel sem érettebb dolog. Nem attól lesz valaki érett, hogy fiatalon akar szülő lenni.


Aztán ott van az, hogy apukám 35 volt amikor megszülettem. Anyum szerint apám sosem érett meg igazán a gyerekre. Talán igaza van.


Nem korfüggő és nem vagyunk egyformák.

2023. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy viselkedik egy 20 éves? És miért korhoz kell kötni a viselkedést?
2023. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
#3 szerintem pont az a leginkább érett, aki belátja, hogy a házasság nem egyenlő a boldogsággal, és hogy erre a világra kár gyereket csinálni…szóval de, abszolút lehet érett az is, aki szingli :D
2023. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha az a megkomolyodás hogy otthon főzünk, takarítgatunk, várjuk az urunkat, akkor van egy rossz hírem: sokunk soha, gyerek mellett se savanyodik be és lesz otthonülő.

Nagyon régóta felnőtt vagyok, felnőtt életet élek (21 évesen egyedül, 23-tól külföldön párral, két házasságom, két gyerekem van), de ettől még lehet mindent IS csinálni :) Fesztiválokra, koncertekre is járunk. A te fajtád szerint nem vagyunk komoly, felnőtt emberek, de ez nem baj, nem érinti az életünket. Mindenki úgy él ahogy akar 🤷

2023. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
77 .
2023. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen is komolyan gondolkoztam. Sajnos csak 22 évesen lett olyan párom, aki szinten komolyan all a dolgokhoz és lehet vele tervezni. De teljesen egyenfuggo.
2023. szept. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!