Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szexualitás szorongó, depressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitás szorongó, depressziós emberrel?

Figyelt kérdés

Párommal két éve élünk együtt, imádjuk egymást, alapjáraton érzékenyek vagyunk a másik minden rezzenésére.

Az utóbbi időben, kb fél éve elég erősen szorong a munkahelyi stressz miatt. Sajnos előjött pánikrohamra utaló tünet, ájulás, depresszió, levertség stb. Néha szed rá gyógyszereket.

A saját életem, munkám, ahogy tudom elvégzem, sok energiám rámegy hogy támogassam őt.

Szeretem és megteszem de sajnos az intim életünk is megsinyli erősen ezt az időszakot. Szoktam látni… hogy a testének lenne rá igénye, elég szembetűnő ez egy férfin de nem csinálja már velem. Gondolom inkább megoldja magának. Ez a része nagyon megvisel.

Próbálok jó barátnő lenni, mindig türelmes, megértő és nagyon hálás is érte, kedves velem de nagyon hiányzik a vele való testiség. Fáj, hogy érzelmileg mindent beleadok hogy stabilizáljam őt. Folyamatosan ölelkezünk, de nincs szex. Azt le tudja magának rendezni,gondolom…

Szóval ennyire még nem lehet mentálisan kiüresedve, hogy biológiailag ne funkcionáljon, még sem akarom ezzel nyaggatni mert van elég baja.

Akik hasonló cipőben járnak, hogy vészelik túl?



nov. 20. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold, hogy "lerendezi" magának, egyáltalán nem biztos, sőt.

Ha gyógyszerekkel tömi ki magát, hát akkor ez a fő ok.

Erős nyugtató, tudatmódosító szerek....nálunk a legenyhébb betegségnél, elváltozásnál az első tünet a libidócsökkenés elég drasztikusan.

Ezeket kéne már tanítani a rohadt iskolákban, talán nem menne gallyra jópár párkapcsolat.....

nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Pánikbetegség nem hülyeség, de terápiával lehet csökkenteni. Hosszabb folyamat, de nem lehetetlen feladat ha ő akar gyógyulni. Nyilván hogyha nem akar akkor fölöslegesen vagy mellette és pátyolgatod.
nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Igen, tudok a gyógyszerek mellékhatásairól de azt hittem, hogy akkor a merevedés is kizárva.
nov. 20. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

"ennyire még nem lehet mentálisan kiüresedve, hogy biológiailag ne funkcionáljon, még sem akarom ezzel nyaggatni mert van elég baja."

Nyaggatni? Azzal, hogy te szeretnél vele lenni?

Lehet, hogy attól pluszban beteg, hogy azt hiszi, hogy te már nem akarsz, vagy vele nem akarsz intim kapcsolatot.

Miért nem beszéltek egymással őszintén?

nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

"kb fél éve elég erősen szorong a munkahelyi stressz miatt"

Munkahelyet kell váltania, és jobban lesz.

nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem tök fura ha egy nő szexelni akar, én ilyenről mindig csak olvasok.
nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ha gondolod privátban beszélhetünk erről sok tapasztalatom van
nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!