Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a leendő férjemmel megbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a leendő férjemmel megbeszéltük,hogy ő dolgozik (nem eljárós melóba,hanem szgépről),én pedig itthon ténykedem a háztartásban és közben besegítek,és ennek ellenére az anyósjelölt szekál,hogy miért nem dolgozom munkahelyen mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon jól keres,azt mondta,ha szeretnék elmehetek 4 órába bárhova,vagy segédkezhetek menhelyen is, de nem teszi kötelezővé. Ennek ellenére anyós sokszor szóba hozza,hogy miért nem dolgozom. Ilyenkor ignoráljam,vagy kérdezzem meg tőle,hogy ez miért fáj neki? A Kedvesemnek nem mondtam még el ezt,mert nem akartam szítani az anyja és közte a tüzet,de ha annyira rám száll az anyósjelölt elmondom neki.Vagy rendezzem ezt le én? Egyébként falun élünk.
nov. 26. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Semmi köze hozzá és ideje lenne a férjednek elbeszélgetni vele.
nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Mit fogsz csinálni, ha nyugdíjas korú leszel és egyedülálló? Éhenhalsz? Mit fogsz csinálni, ha elváltok? Hova fogsz kelleni munkatapasztalat nélkül, meg ilyen mentalitással? Anyósodnak meg nyilván nem tetszik, hogy a fián akarsz piócáskodni. A falu az mindegy, azért a legtöbb embernek ott is normális gondolkodása van.
nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

" anyós sokszor szóba hozza,hogy miért nem dolgozom"

Miért tartjátok a kapcsolatot?

Egyáltalán honnan tudja, mit terveztek a kedveseddel?

nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Most irigységből írsz így,vagy bal lábbal keltél fel? Ha a fiának nem tetszene, akkor ő maga mondta volna. Mivel külön élünk,anyósnak nem hiszem,hogy ebbe sok beleszólása lenne.Külön háztartás,külön család.Hozzá nem mentem egyszer se,hogy jajj "Juliska aggyá má egy kis pízt mert nem gyüvünk ki hó végin".."Tanácsot adhat,de ebbe beleszólni nem szólhat bele,főleg ha mint két fél,mi megegyeztünk a fiával. És neki is jobb,hogy csak a melójára kell koncentrálnia.De ha Neked ez a véleményed,tiszteletben tartom,csak akkor ne dúvad módjára közöld,akár egy felbőszült bika.Köszönöm.
nov. 26. 12:09
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szólt!
nov. 26. 12:10
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha ti megegyeztettek akkor rendben van, de valahol érthető az "anyós" kérdése is, mert úgy jön le, hogy kihasználod a fiát. Tudatni kéne vele, hogy semmi ilyesmiről nincs szó. Viszont igaza van a kettesnek ugyanis nem tudom mit fogsz felmutatni nyugdíj előtt, vagy válás után mi lenne veled munkatapasztalat nélkül. Merthát arra alapozni nem kéne, hogy "örökkön örökké" mert baromság, felelőtlenség.
nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj legyen aranytartalékod!Én sem dolgoztam. A párom 44 évesen inkfartust kapott és meghalt.. hát kemény időszak volt gyászolni, éhezni.. nagyon nehezen álltam talpra..
nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%
Irigykedni rád? A tükörbe nem tudnék nézni kitartottként, nem hogy az ilyenekre még irigykedjek is. Van hivatásom, és a férjem sem ilyen parasztos mentalítású. Semmiféle dúvad módon nem írtam, feltettem néhány kérdést, de ha téged nem érdekel a jövőd, nekem aztán mindegy. Akkor beszélj a pasiddal, hogy álljon ki érted az anyjánál, hogy neki jelenleg így jó.
nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nincs elszórva az a pénz,amit megkeres..Nem élünk nagylábon,és tartalék is van. Mind egészségügyre,mind pedig bármi másra. Egyikünk sem pazarlóak,nem,hogy pazarló hanem inkább töpögető.Nem úgy kell elképzelni,hogy amit megkeres,az mind egy szálig el van szórva,fel van élve..Mindig is a tartalékolás hívei voltunk,mind a ketten. A párom meg azt mondta,hogy épp azért is kell ezt tenni,ha őt Ne Adj isten, érné valami, akkor én ne legyek földönfutó. És mivel a munkájába is besegítek, így abszolút nem érzem magam élősködőnek..
nov. 26. 12:24
 10/26 A kérdező kommentje:
Isten*
nov. 26. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!