Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más anyós-jelöltje is megőrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más anyós-jelöltje is megőrült az "esküvő" szó hallatán?

Figyelt kérdés

Nem igazán térek magamhoz, párom anyukájával mindig is jól kijöttem, sose volt köztünk konfliktus, szeretjük egymást. Viszont amióta elkezdtük szervezni az esküvőt átment sárkányba. Ő akar megmondani mindent, amit mi akarunk az biztosan nem jó, mindenbe beleszól. Nem tetszik neki a vendéglista se, kijelentete, hogy akkor majd ő meghívja azokt a rokonokat akiket kihagytunk.. Nem is értem, közel 10 éve ismerem és sose volt ilyen. Nem akarok öszeveszni vele, de nyilván hagyni se fogom.


Hasonló esetben ti hogy szereltétek le? Összevesztetek vele vagy csak finoman helyretettétek? Azon is gondolkodtam, hogy ha tényleg bejátsza azt, hogy meghívogat embereket, akkor egyszerűen csak lefújom az egészet és lesz egy kéttanús esküvőnk...


2021. máj. 3. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%

Nem akarok öszeveszni vele, de nyilván hagyni se fogom.Magyarul össze veszel vele.

Gratulálok

2021. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebből ígyis-úgyis összeveszés lesz. Az én anyósom háistennek nem vált sárkánnyá. Segített ha megkértük, pl ő jött el velem megrendelni a virágokat, de nem avatkozott bele kéretlenül.
2021. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1-es, miért hagynom kéne, hogy kvázi magának rendezze meg az esküvőt?
2021. máj. 3. 15:13
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Először finoman jelezném neki, hogy felnőttek vagyunk, el tudjuk magunktól is dönteni, kiket akarunk meghívni.

Gondolom, számít neki mások véleménye, nem akar családon belül sértődést, ha esetleg valakit kihagytatok, de nem az ő dolga ez.

Ha nem hagyja abba, biztosan leszerelném keményebben is.

Nem az ő napja lesz.

De emiatt ne fújd le, főleg ha te nagyobbat álmodtál. Később bánnád.

2021. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Eloszor is beszelj a ferj jelolteddel...hogy EGYÜTT allitsatok le az anyost! Ha meg másképp nem megy, tenyleg fujd le. Es ket tanu. Tobb pebzetek marad
2021. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azért a pénze jól jön?
2021. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is jeleztem már neki, hogy ez a mi esküvőnk, ő már szervezett egyet magának. Párom már elküldte a "fenébe", de nem az a könnyen feladós típus. Pénzt nem ad, nincs neki, az én szüleim adnak bele.
2021. máj. 3. 15:20
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Huhh, nekem emiatt van néha gyomoridegem az eljegyzés/esküvő gondolatától. Mi is jóban vagyunk egymás szüleivel, de az tuti hogy majd kitalálják, hogy jól megszervezik nekünk. (Mondjuk mi már beszéltünk erről, hogy ha nagyon gáz, akkor max választunk 2 tanút és velük elmegyünk külföldre és ott intézzük.)

Valamiért sokszor az idősebb (értsd: nem most házasodó fiatal 30 körüli) rokonok más esküvőjén akarják kiélni a saját vágyaikat, én se igazán értem, hogy miért. Gondolom, a sajátjuk nem úgy sikerült ahogy szerették volna.

2021. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Hivatkozz a járványhelyzetre. Mindegy mit, találj ki valamit, nem tudom mennyire néz utána dolgoknak, de én tuti felhazsnálnám ezt, hogy jaj emiatt nem hívjuk ezt meg ezt, stb.
2021. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

1-es, MIÉRT??? Hagyja rá???

Te ráhagynád anyósra?

2021. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!