Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire megszokott, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megszokott, hogy ezt azt a férfi fizet?

Figyelt kérdés
Az elején még igen, bár nekem az első randin fizetett, meg néha meghívott gyrosra, de azt látom, hogy másoknál együttélésnél is fizetnek a férfiak mozit, miegymást, nálunk már mindent felezünk, sőt van amit én fizetek pl mozit, és rossz látni, hogy bárhova megyünk, mindig látom, hogy a férfi veszi elő a tárcáját kérdés nélkül.

dec. 7. 10:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
7%
vedd elő te a tárcád és nálatok fizessen a nő
dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
42%
Ha tiszteli a nőt megszokott.
dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Ergo, tartsam el a férfit. Együttélésnél kevesebb pénzem legyen, mint amikor egyedül laktam. Azért egy férfiban legyen annyi udvariasság, hogy időnként ő fizessen, ne mindenr felesben,igenis hívjon meg néha,
dec. 7. 10:44
 4/68 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vagy az egyikünk fizet, vagy a másikunk, külön nem szoktunk. (Pl nincs olyan hogy mozi pénztárnál külön fizetünk a jegyekért - egyikünk a jegyeket fizeti, másikunk a kaját).

Sokszor fizetek én is, viszont összességében ő talán valamivel többször, illetve ha van pl. egy drágább éttermk vacsora, azt is ő szokta, én meg utána egy apróbb dolgot, pl. kávét vagy sütit.

Hozzá kell tennem azt is, ő az én fizetésem háromszorosát keresi.

dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
0%
Ha időnként ő fizessen, miért rossz látnod, hogy veszi elő a tárcáját? :DDDD
dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
20%
Együttélésnél mi értelme van meghívogatni a másikat? Nem mindegy, hogy ajobb vagy a bal zsebből veszed elő a pénzt?
dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
27%

3as, miért kell a férfinak meghívnia a nőt néha?

Mármint... Ha a nő ugyanannyiszor visszahívja a férfit - merthát ez elvárható, ha a férif meghívja a nőt akkor a nő is meghívja aférfit - akkor tulajdonképpen mi a különbség a simán felesbe fizetéshez képest?


Vagy te arra gondolsz, hogy csak a férfi hívja meg a nőt időnként? Neki az nem lenne jogos érv, hogy ugyan miért is kéne, hisz akkor együttélésnél keveseb bpénze van, mint külön?

dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
Én is meghívom, de más kapcsolatokban miért működik, hogy fizet a férfi a nőnek ezt azt.
dec. 7. 11:01
 9/68 anonim ***** válasza:
36%

8, és más kapcsolatokban nincs az, hogy a férfi fizet ezt-azt... és a nő is a férfinak?

Miért zavar az egynelőség?

dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Mert ezt csak családoknál látom, de ahol nincs gyerek ott nem nagyon.
dec. 7. 11:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!