Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan zavar az, hogy a páromhoz (férfi) egy borderlineos csaj ragaszkodik, a megszokott tünetekkel? Babsnek szólítja, folyamatosan azt mondogatja, hogy neki nincs más barátja, és fél, hogy nem lesznek többé barátok.

Figyelt kérdés
Kettesben akarna nyaralni a párommal, akart pizsipartyzni is de azt mondta nem akar gyertyatartó lenni. Állítólag meleg, miközben a legelején plátói szerelmet vallott. De félek hogy csak azért mondta hogy együtt lehessenek és én nyugodt legyek (eddig csak férfi kapcsolatai voltak, mert az elején még azt mondta bisex)

2023. ápr. 21. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem csak egy buta kérdésem lenne ehhez. A kedves "párod" mit szól ehhez?
2023. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát nagyon is jogosan.

De miért sejtem azt, hogy a párodnak nagyon is bejön ez a szituáció?

2023. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A párom is borderlineos. Egy éve súlyos depresszióban van és a pszichiátrián ismerte meg. Ugye én nem érthetem, mert nem vagyok ilyen beteg, és ő megérti elvileg. De megkapom folyamatosan hogy én féltékeny vagyok és túl reagálom. Miközben a valóság az hogy a párommal nem megyünk sehova mert minden nehéz, és elég neki az hogy egész nap bent ülünk és velem van. De a lánnyal többször is elment ebédelni, ki a plázába és nem mer neki nemet mondani
2023. ápr. 21. 22:09
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Hű baszki milyen szép kapcsolatok vannak. Kérlek mondd, tényleg ez volt a legjobb az összes közül? Egy mentálisan instabil beteg pasi??? Aki melletted egy másik mentálisan beteg nővel flörtöl/csal? 🤦🤦

Komolyan ennyire nincs önbecsülésed és ennyire alacsonyan van az a léc?!

2023. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom eldonteni, hogy féltékenység miatt van e így, vagy tényleg van oka annak, hogy zavar. Tudom, hogy nem tilthatom el őket egymástól, és pont ezért szeretném látni azt, hogy másoknak mi a véleménye.
2023. ápr. 21. 22:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes kérdésének megválaszolása nélkül franc se tudja, jogos e vagy sem.
2023. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja mindig hogy nem bízok benne és féltékeny vagyok. És hogy ő érti azt amiben benne van.
2023. ápr. 21. 22:26
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Így átolvasva a késöbbi kommented, nagyonis van okod aggódni. Sőt.

Ha ennyire elvan ezzel a hasonlóan beteg fruskával, akkor legyen vele. Látszólag jobban kell neki ő, mint te.

Azt javaslom, ne húzd tovább az időt vele. Bár tudom, nem azért írtad ki a kérdést, de én ilyen helyzetben csakis a szakítást tudom javasolni.

Keress egy egészséges párt, akinek minimum normális élete van és egészséges felfogása.

2023. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem ez a féltékenységes agyhugykő....a tököm kivan már. Ez nem féltékenység, hanem böszme/felelőtlen és kockáztat egy közös értéket ami elvileg a kapcsolat. Ez ugyan az mintha elvinné a kocsit és bemindemezve szlalomozna a szemközti sávban 120al vagy kezességet vállal és zálogba csapja a házatokat egy cigó famíliának, akikről köztudott, hogy csalók. Itt se féltékeny vagy, hanem pipa, hogy a csalánba verné a nem létező pömpölőd és még te vagy a hülye, ha ez téged zavar.

Dobd ki a francba azt a szerencsétlent

2023. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Elolvasva ezt az egészet, csak egy kérdésem van. Miért nem keresel magadnak egy normális (nem borderlineos vagy egyéb pszichiátriai beteg) párt?! Jézus komplexusod lehet, ha az ilyen betegekkel akarsz jótékonykodni a nagy világban. Inkább önkénteskedj, azzal többet is teszel. De ez? Ez az ember beteg. Tényleg egy borderlineos pasi volt a legjobb az összes közül? Ilyennel akarsz családot alapítani?! Szerintem szakíts vele és keress egy olyat aki nem defektes ennyire!
2023. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!