Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miken bukhat el az együttélés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miken bukhat el az együttélés?

Figyelt kérdés

dec. 9. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
A kapcsolatok tartóssága szinte kizárólag azon múlik hogyan tudnak a partnerek problémát megoldani.
dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Amiket én látok, azok 80%-ban a pénzen.


És NEM KELL a duma, hogy az nem számít! Mert NAGYON számít.

dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
30%-ban.
dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy vettem észre, hogy az első két válaszoló kombinációja a leggyakoribb.


Tehát a pénz, és az, hogy ezt a problémát mennyire tudják megbeszélni, megoldani.


Mindkettő kell! Kell a pénz, és az is, hogy megoldjunk bizonyos dolgokat. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy a megfelelő ember nélkül (akit szeretünk, akihez kötődünk) ezek mind semmit sem érnek.

dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Pl egyik hazasságot családot akar a másik meg drogos bulikat. Amikor más a 2 ember.
dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az, hogy pl a közös programokat ne hanyagolják évekig. A szex dettó. Ezeket meg kell beszélni, ha a partner hárít, attól még valahogy tudni kell róla beszélni. Szerintem ez a nem tudunk ezekről beszélni vagy az egyik fél teljesen elhatárolódik dolog a leggyakoribb probléma.


A pénz is fontos persze, de nagyon sokszor nem pénzügyi oka van a válásnak.

dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 90%-ban a kommunikáció a gond, az emberek képtelenek értelmesen és egyenesen beszélni egymással. Nézd meg, itt is mi megy, a kérdések nagy része olyan problémáról szól, amiről csak simán le kéne ülni beszélni, de elmondani se mer, hogy mi a nyűgje, ha meg igen, a másik gyökér és megsértődik meg pattog.

A maradék 10% meg azok, akik rohadtul nem illenek össze csak nem tűnik fel nekik.

dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A rohadtul össze nem illők sem tudnak kommunikálni. Ha tudnának, akkor nem lennének együtt.
dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, van átfedés :D
dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Joe112 ***** válasza:
100%

A 7es válaszoló aki van igaza a kommunikáció a legfontosabb...

Saját tapasztalat

dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!