Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez normális csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális csak én fogom fel rosszul?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a barátommal pár hónapja és nagyon jól megvagyunk, de nekem már kezd herótom lenni attól, hogy a haverja minden egyes este nálunk van, törvényszerűen 7re jön és 10kor megy. Ez alól nem kivétel a hétvége sem, vagy azok a napok se, amikor mondjuk este érünk csak haza. Nincs soha egyetlen olyan este se amikor csak mi lennénk ketten.

Már említettem neki korábban, hogy engem ez zavar kicsit, de én lettem kihozva hibásnak, mert ő nem fogja azt mondani a haverjának, hogy nem jöhet.


Szerintetek ez oké csak túlreagálom vagy én vagyok kényes ?

Mind a ketten 28 évesek vagyunk, szerintem a minden napos haverozáson túl kellene már lenni…



nov. 23. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális. De az se, hogy még vele vagy...
nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért költöztetek össze, hányan akartatok együtt lenni minden nap? Ezt kérdezd meg a barátodtól.
nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet így akar kibújni a ágybabújás alól. Van aki "kötelezően" nézi minden este a kedvenc sorozatát, addig is békén van hagyva... Ámen.
nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez valòban nagyon sok!Nem tùlzàs!
nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy éljen a haverjával, ha őbelé ennyire szerelmes.
nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ki lenne vele :D
nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!