Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell ezt csinálnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálnia?

Figyelt kérdés

Elmondta úgy érzi ( már ezt sem értem miert) hogy ő csak itt lakik. Olyan mintha egyszer tudatosan zárja ki magát, máskor pont azt sérelmezi


Az igaz hogy az én lakásomba, de együtt költöztünk be és az ő igényei is figyelembe lettek véve. Kérdeztem hogy szerinte mi hogy legyen stb.


Most is igyekszem bevonni őt ha bármi kell a lakásba stb. annak ellenére hogy én fizetem.


A mosógépnél is kérdeztem most hogy szerinte mit csináljunk..nekem mindegy te laksz itt, de ha döntök és nem kérdezem meg akkor az lenne a baja..


Elmentem tesómmal mivel ő vezet és nem dolgozott szét nézni mosógép ügyben. Párat néztem és megbeszéltük az eladóval h csütörtökön vissza jövök barátnőmmel és megnézi ő is és döntünk.


dec. 11. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Döntsetek.

dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

A te lakásod, nem érzi magáénak, és nem érzi otthonának.

Lehet, hogy jobb lenne, ha ezt kiadnád - a tied!, és közösen bérelnétek valamit. Abban jobban otthon érezné magát.

dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt nagyon sok infó hiányzik, bármilyen véleményhez.
dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

várj kitalálom saját tulajdonú a lakás és csak a rezsi felét kell fizetnie mi?


hát ebben az esetben haver ki vagy használva, csak nem akar albizni egyedül vagy random emberrel ismertem ilyen csajt, pff kuka mind.

dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
4, azt mondod, ne jöjjek össze olyan pasival, akinek nincs saját lakása? Mert nekem van, de akkor ezek szerint csak kihasználják az embert.
dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kell fizetnie azért mert itt lakik semmit
dec. 12. 00:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért érzi így, mert csaknem 10 éve hitegetés, hogy lesz eljegyzés, esküvő, közös ház és legfőképpen gyerek. De mivel egy nyamvadt gyűrűt nem sikerült kierőszakolnia, de nem is szakítasz, így elvan a langyos kakiban. Minek erőlködjön? Ebből több már úgyse lesz soha. Viszont nem is kell öaszekapnia magát, mert nem fél, hikidobod. Tudja, hogy úgyse fogod.
dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7es ?
dec. 12. 00:24
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem akar részt venni a közös életetekhez tartozó döntésekben - nem túl nehéz kitalálnod miért...
dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
#6 De ez se jó,hogy semmit nem fizet. Volt nekem is élettársam, de a ház csak az enyém, de közös számlánk volt, és ő is ugyanúgy kivette anyagilag mindenből a részét. Így,hogy semmit nem fizet, olyan mintha csak vendég volna nálad.
dec. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!