Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Láttok ebben kivetnivalót a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttok ebben kivetnivalót a szakító fél szempontjából?

Figyelt kérdés

Adott egy kb 5 éves kapcsolat, amely lassan, de biztosan elhidegüléssel végződött. Az egyik fél megismert egy harmadik személyt, aki miatt szakított a régi párjával. A régi pár 1-2 hónappal később kiköltözött a lakásból, s ugyanoda költözik be 1 hónapon belül az új pár.

Szerintetek ez okozhat valamilyen problémát a szakító félben? Esetleg az új partnerben?



dec. 24. 15:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreértelmezhető a megfogalmazás: A régi pár kiköltözése után 1 hónapon belül beköltözik az új.
dec. 24. 15:46
 2/9 Kitana. ***** válasza:
100%
A szakító félnek még elkezdhet hiányozni az exe, de hogy ebből lesz-e probléma, vagy le tudja rendezni magában, az rajta múlik.
dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A két félen múlik minden. Nem vagyok jós, viszont abból lehet probléma hogy nem lesz kiheverve a volt kapcsolat. Vagy abból, hogy az új fél nem bízik meg benne.
dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Minek koltozik ki a szakito ha visszakoltozik ugyanoda egy masikkal?
dec. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Itt a pár = partner értelemben értendő. A szakító fél nyilván nem költözik ki, csak a régi partner.
dec. 24. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Jah nekem volt ilyen.

Szakitottunk aztán kb már "másnap" más nő fekudt a helyemen.

Nekem volt csak sz.r érzésem sztem.

Eleve egyutt festettunk egy festményt ami az "ágyunk" felett lóg a falon es a festményen a csaj fulébe beleszúrtam a füpbevalómat is, aztán a konyhát is egxutt alakitottuk ki, és pucoltam a furdőt is, szoval ahogy általában egy párnak megvannak a saját kis életterében a személyes dolgai.


Es akkor most a festményünk alatt mást d.g, a "konyhámban" más főz, és igy tovább.


Szerintem az exemnek ez még izgi is volt hogy más csajt kefél az "ágyunkban", a csajnak meg sztem lila gőze nincs semmirol. Csak osszejott egy pasival akihez feljárkál.

Legalábbis én nem szoktam a pasik exein agyalni.

Habár annyit megszoktam érteni mi is lehetett a baja egy egy exnek..ezek ugy kibuknak szépen lassan a pasikrol mi is a tikkjük ami miatt zátonyra fog futni.


Pl volt beteg féltékeny exem az utánam levőt aztán a 2.at 20.at is kicsinálja abuzálja.

Az en exeimmel kb mindenki szív csak eddig. Sorozatban mennek szét mindegyikkel.


Nem egy uj nőnek volt akkora pofája velem szemben mint egy ház, aztán mikor ki voltak dobva eldugultak szépen.

Vagy a másik akit még én vígasztaltam az én exem miatt.

dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Elhidegültek egymástól, valószínűleg régóta nem volt már közöttük semmi, csak megszokásból voltak együtt. Ilyenkor miért ne lehetne hamar új életet kezdeni. Nekem 7 éves kapcsolatom ért véget, én maradtam a házban, ahová az új párom 3 hónap után beköltözött. 13 éve vagyunk együtt, 10 éve házasok. 5 évig laktunk a régi házban, utána vettünk közöset.
dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
66%

"abból lehet probléma hogy nem lesz kiheverve a volt kapcsolat."

Közel 50 felejthető kapcsolatom volt. Egyszer hagytak faképnél, azt valóban megszenvedtem, de soha nem láttam szükségét kiheverni, ha én szakítottam.

dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
OFF 8 - 50 kapcsolat kb. 100 év. Ennyi idősen majd találsz jót is.
dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!