Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ilyen munkaidőbeos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen munkaidőbeosztás vállalható lenne együtt töltött idő szempontjából?

Figyelt kérdés

Párom is most fog váltani, hétfőtől péntekig fog dolgozni, reggel 8-tól vagy 16-ig,vagy 18-ig,egy óra útra lesz a munkahelye.


Én is váltani szeretnék, mert a jelenlegi munkahelyemen délutános lennék (14-23), nem szabad hétvégékkel, és így sose találkoznánk.

Viszont nekem máshoz is igazítanom kell a beosztásomat, majd pár hónap múlva heti 2 alkalommal orvoshoz kell majd járnom, így olyan munkahely kell, ahol ezt is meg tudom oldani.

Jelentkeztem egy helyre, folyamatos éjszakás műszak, 19-7-ig, ezért úgy van, hogy választhatóan vagy 2 nap munka - 2 nap pihi, vagy 3 nap munka - 3 nap pihi. Így az én szabadnapjaimon, amikor ő dolgozik, akkor csak esténként találkoznánk, lennének közös szabadnapjaink, de nem mindig, viszont olyan is lenne, amikor 2-3 napig nem találkoznánk egyáltalán.


Szerintetek ez mennyire lenne vállalható?



2021. okt. 20. 05:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Minden annyira vállalható, amennyire szeretitek egymást. És amennyire nem jöttök össze senkivel a melóhelyről, ahol egész nap össze vagytok zárva az illetővel, míg a párotok távol.


Amit leírtál, az lényegében már egy távkapcsolat határát súrolja, és kicsit úgy érzem, hogy ha fel kell tenned ezt a kérdést, akkor nem tart még ott a kapcsolatotok, hogy egy ilyen szakítópróbát kibírjon.

2021. okt. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez a hosszú kapcsolat titka, hogy nincs a 2 fél egymás nyakán.


Mellesleg mindegy, hogy te vagy én mit gondolunk, ha kell a lóvé, vállad el!

2021. okt. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretjük egymást, ezzel nincsen gond (pont ezért nehéz a döntés), biztosan nem csalnánk meg egymást soha, semmilyen körölmények között se. De egyébként ő is max 1-2 kollégájával fog dolgozni, akik valószínűleg szintén fiúk lesznek, én pedig egyedül.


Egy pár szakítópróbát túlélt már a kapcsolatunk, nem is a szakítástól félek, hanem attól, hogy nagyon fog hiányozni és nem fogom kibírni nélküle.



Igen, azzal egyetértek, hogy az se jó, ha folyton egymás nyakán lennénk, de jelen esetben 2-3 napig egyáltalán nem találkoznánk, még csak nem is aludnánk együtt.

Tény, hogy ez a munka jobban fizetne, és ezt is figyelembe szeretném venni a döntésben, de nem minden a pénz, pláne a jelenlegi mentális állapotomban.

2021. okt. 20. 06:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez felfogás és elfogadás kérdése..

Mert az sose fog menni hogy legyen pénz mindenre de legyünk is együtt sokat, ezt csak egy szűk réteg tudja megtenni..

2021. okt. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Adott,hogy orvoshoz kell járnod pár hónap múlva, ami gondolom fontos. Igy tehát adott,hogy olyan munkalehetőséget keress ami mellett ezt meg tudod oldani. Gondolom az orvosi kezelés egy adott időszakra szól, ha már nem kell járnod alakíthatod/változtathatsz.
2021. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez teljesen vállalhato. Nem kell minden nap a másikon csungeni
2021. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi 1 éve hasonlóan vagyunk.

Én fixen 9-17ig dolgozok hétfőtől péntekig.

Ő hol délelőtt, hol délután, hol éjszaka. Általában havi 6-8 éjszakája van.

Irodai munkát végez ő is, meg én is amúgy.


Teljesen jó ez így. Mikor éjszakázik kitakarítok, filmezek, sorozatot nézek. Amíg alszik addig dolgozok. Mikor felkel én is végzek és ott az egész délután / este, meg ha szabadnap van akkor mindig kitalálunk vmi programot a minőségi időre.


3 éve vagyunk együtt, másfél éve közös albérletben.

2021. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Számomra abszolút nem lenne vállalható (nyilván ha a kilakoltatás/éhhalál szélén állnánk az más) de ezt mindenkinek magának kell tudnia, van akinek jó így. Azt más nem mondhatja meg, hogy nektek mennyi közös időre van szükségetek.
2021. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindketten dolgozzatok 7-15-ig. Akár egy helyen, együtt tudtok menni is.
2021. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Ha nagyon fiatalok és kell a pénz, akkor nincs mit tenni, vállalni kell, amíg nincs másik. A többi tőletek függ.
2021. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!