Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha valakinek 32 évesen gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 32 évesen gyerekes a felfogása pasinak, az nem is fog vàltozni?

Figyelt kérdés
dec. 26. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

mit vársz ön igazolást hogy ki tudd dobni?


te sem vagy túl felnőtt itt minden fél sérült alak éli ki a beteges kis vágyait nem hinném hogy itt kéne keresni a vállaszokat!

dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán. Lehet csak neked gyerekes, neki teljesen természetes a viselkedés. Ne megváltoztatni akard, hagyjátok egymást élni.
dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
32 évesen mikulás sapkát vesz és abban flangál kint, veszekedés él mindent a másikra fog, nincs jövőképe, másokat}ól vàrja az ő feladatai elvégzését! Mindenki hülye csak ő nem. stb..
dec. 26. 01:29
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Mikulássapi tök rendben van😅

Az én exférjemet például a szülei kényeztették el így. 25 évesen egy kanalat nem kellett félretennie. Én tanítottam meg elindítani a mosógépet stb.


Akiről írsz, nincs abszolút önkritikája és lusta, el van kényelmesedve.

dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
nem segít a házi munkában? minek vagy vele ha ennyi bajod van vele? ne szenvedj itt mert te sem vagy jobb. gykn nyavalygás helyett tegyél vmit, beszéld meg vel szedd listába hogy mi zavar vállald fel szembesíteni kell és ezáltal magadat is, ha meg nem változik te meg nem akarsz alkalmazkodni akkor menjetek szét.
dec. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, a semmitől nem fog. A csesztetéstől meg még úgy sem. Ezeket gyerekként így tanulta és így is maradt nála. Ha ő nem veszi észre magán, hogy ez így nem jó, akkor ha te szólsz azt támadásnak veszi. Szóval ez van.
dec. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Megerősítésre vágysz.


egyértelmű , hogy ez neked nem jó, és kínlódsz és nincs hozzá kedved.


Nem vagy 80 éves sem, szóval fejezd be vele és ismerkedj meg mással.

dec. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg nem, de szerintem nem baj, ha valaki ilyen. Jobb, mint egy totál merev valakivel való élet... Adam Sandler is jó fej-
dec. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kitana. ***** válasza:
77%

A Mikulás sapkával szerintem semmi gond nincs, pár napja a boltban egy 70+-os nénin láttam (meg több emberen is, csak a néni megmaradt), szerintem ez tök jó, ha valaki ilyen dolgokban tud laza maradni.

A többi dolga gáz inkább, bár a sapin problémázás után kérdéses, hogy nézne ki az ő oldala.

dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alapjaiban nem fog változni. Ha nem tetszik, nem érdekel, nem kell szoros kapcsolatba kerülnöd vele.
dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!