Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért ördögtől való dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért ördögtől való dolog, hogyha valaki költözne onnan ahol nem szeret élni, miért kell egyből azt gondolni, hogy kihasznál és ingyenélni akar valakinél?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Mert ha valakihez költözöl ingyen,akkor így van.
2023. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Főleg ha olyan helyről költöznél át ahol szintén ingyen laktál, olyan helyre ami megint ingyen lesz, csak még jobb körülményekkel. Mert adódott egy jobb lehetőség, és a másikat kukázva ugrani át. Mert az úgy tényleg kihasználás lenne.
2023. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Ráadásul a másik bármikor kidobhatja. Ezért nyilván úgy tesz mintha mekkora ász lenne akié a ház, hogy ott lakhasson az illetőnél. Furcsa.
2023. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
És hát azért "kell egyből azt gondolni", mert a tapasztalatok is sok esetben pontosan ugyanezt mutatják. De amúgy kérdező, ha kicsit bővebben kifejted nekünk, mi is pontosabban be tudnánk határolni neked ezt az egészet, hogy akkor most tényleg kihasználás, vagy sem. Tehát ki költözne honnan és hova, és miért?
2023. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

#1-4 ez nem fért volna bele egy nyamvadt kommentbe?


amugy az emberek kibszott nagy gyökerek. mindenféle beteg lelki okokból elképzelik másokról a legrosszabbat, aztán onnantól kit érdekel az igazság?

2023. szept. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#4 Egy társkeresőre leírtam azt, hogy nem szeretek ott élni ahol élek ezért előny, ha van lakrészed. Természetesen fizetném az én részemet, ha albérletben élne annak a felét is fizetném. Már többen belém kötöttek, mert egyből a legrosszabbat feltételezik rólam. Borzasztó milyen bizalmatlanok az emberek. Kénytelen voltam kitörölni azt az egy sort. Milyen érdekes amit leírok magamról arra ritkán reagálnak, de ha leírom azt, hogy előny, ha van lakrészed akkor arra rá kell repülni, mint a légy a szarra és a legrosszabbat feltételezni.
2023. szept. 30. 00:25
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem költözöl el egyedül egy lakásba? Miért kell ehhez egy másik ember, akinél laknál? Én 21 évesen elköltöztem egyedül és nagyon jó hatással volt az életemre.
2023. szept. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

#5 Biztos belefért volna, ha én írtam volna mind a 4et. Viszont nem én írtam, de elvileg a pipákon látnod is kéne ezt.

#6os hát akkor ez nem ingyenélés, hiszen fele rezsit fizetnéd ugyanúgy. Hülyék beszólásait ne vedd magadra, abból van és lesz is még rengeteg sajnos. A bizalmatlanság és rosszindulat meg hát, ez ilyen magyar néplélek része. De nem véletlen alakult így.

2023. szept. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 Ha tele lennék pénzzel nagyon szívesen megtenném.
2023. szept. 30. 00:55
 10/20 A kérdező kommentje:

"A bizalmatlanság és rosszindulat meg hát, ez ilyen magyar néplélek része. De nem véletlen alakult így."


Arra is nyitott vagyok, hogy elhagyjam ezt a rohadt országot. Hiába próbálok nyugatias szemléletet áthozni ide leszarják legtöbben.

2023. szept. 30. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!