Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Maradhatok kövér a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradhatok kövér a párom kedvéért?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal. Kapcsolatunk elején teltkarcsú, strandra járós típus voltam (59kg), viszont amióta együtt vagyunk, sokkal jobban preferáljuk az itthon döglést az aktív pihenésnél, illetve imádunk jókat enni, ennek köszönhetően felhíztam 81 kilóra. Bár le kellett cserélni a ruhatárat, illetve már óvatsabban öltözködöm, igazából fizikálisan és mentálisan is jól érzem magam ebben az állapotban, pasim imádja a nagy pocakomat, a combjaimat, szerencsére senki nem szólogat be az alakom miatt.

Igaz, egy bő 10-zel könnyebben jobban tetszenék magamnak, de a párom így kedvel a legjobban, ez pedig sztem fontosabb nekem. Mit gondoltok, van ezzel baj?



jan. 4. 14:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
Soha ne tégy semmit csak azért, mert az aktuális párod elvárja! Főleg, ha nem akarod és még egészségtelen is. Mi lesz, ha holnap elhagy? Te meg maradsz egyedül a 20 kiló súlyfeleslegeddel.
jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%
Azonnal elhagynék ilyen nőt.
jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
#11 engem egy pasi a műcsöcsre és felfújt szájra akart rábeszélni. Pont erre gondoltam én is, ha aztán elhagy, maradok 2 ronda lufival meg abnormális kacsaszájjal, amilyen külsővel én abszolút nem tudok azonosulni, mert nem egy mű proli pcsa vagyok? Nem, ezt senki kedvéért nem tenném meg, ahogy se nem híznék vagy fogynék senki kedvéért. Úgy nézek ki, ahogy nekem jó.
jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ezt a kérdést nem a kitalált barátnő hanem az etetőfétises nyomorék írta ki. Innentől biztos:

"Bár le kellett cserélni a ruhatárat, illetve már óvatsabban öltözködöm, igazából fizikálisan és mentálisan is jól érzem magam ebben az állapotban, pasim imádja a nagy pocakomat, a combjaimat, szerencsére senki nem szólogat be az alakom miatt. Igaz, egy bő 10-zel könnyebben jobban tetszenék magamnak, de a párom így kedvel a legjobban, ez pedig sztem fontosabb nekem. Mit gondoltok, van ezzel baj?"


Ilyen ostobaságot nő nem ír. Ez egy lúzer pasi vágyálma.

jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14-elkepzelheto. Ezek arra is gerjednek, ha a zabalasrol meg a koversegrol beszélhetnek.
jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#15 végülis mindegy :D Az alapkérdésre a válasz: felőlünk mindenki olyan kövér lesz vagy marad amilyen akar 🤷 Kit érdekel, de komolyan. Ezért is nem hiszem hogy nő írta a kérdést. Tőlünk kér engedélyt hogy milyen legyen? Agyrém 🤦
jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
Legalább középútként 70 kilóra fogyj le, amúgy v.sz.l. 60 körül voltál egészséges.
jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

2-es típusú cukorbetegség, ízületi problémák...

Megéri?

jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem probléma, hogy súlyosan elhízott vagy :D


A szíved és az ízületeik biztosan köszönik ;)

jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én meg pont ennek az ellentéte vagyok és engem mindig is bántottak.


Kétlem, hogy egy nőnek senki nem szól be a súlyára, saját magamon tapasztalom. Pedig én 6 éves korom óta sportolok és odafigyelek az étkezésre is. De hát a hormonok és a többi..


Biztos hogy egy ilyen fetises ember írta ki, nem nő!

jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!