Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én vagyok gyenge / túlérzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok gyenge / túlérzékeny vagy ez tényleg tahóság?

Figyelt kérdés
Két kisgyerekkel vagyok otthon, kidolgozom a belemet is hogy értékes napjuk legyen, finomakat egyenek, friss levegöre is kimenjünk, de bevásárolok, a k@va finnyás férjemnek spec kaját fôzök, a ház is ki van takaritva. Nem panaszkodom hogy sok a munka, ne legyen ez félreértés. Csak pár jó szóra vágynék a nap végén. Páromat nem is látom egész nap mert a home office-ban gubbaszt. Egyszer lerohan felvinni az ebèdjét, aztán visszaül a gépe mögé. Ez történt ma: épp befejeztem a fôzést miután a gyerekek elmentek aludni, csak a csirkecomb fôtt még, nem akart megpuhulni. Bejött a konyhába a férjem, és az elsô szava az volt “mi ez a büdös?”. ??? Mondom a csirkecomb lehet, de bekapcsoltam a páraelszivot. Erre rákezdett hogy mièrt fôzök combot, mert már mondta hogy a lidl-es csirkecombokat nem szereti. És csak grimaszolt mellé. WTF?? Kibuktam hogy ez rohadt szarul esett mert amugy nem is neki készült hanem magamnak, és vagy 1000 házimunkát csináltam amire meg egyetlen jó szava sem volt. Erre besèrtödött és elvonult. Én meg csak pislogok: hogy lehet ekkora tahó?? Meg miért kell ennyire pesszimistának lennie? Én az ellentéte vagyok, nagyon is ügyelek hogy valami szépet mondjak amikor megszólalok. Francért kell ennyire negatívnak lenni. Aztán persze ha kicsikarom belôle hogy “nagyon szépen kitakaritottál” , az már nem is ér semmit mert nem magától jött a dicsèret.

jan. 12. 03:38
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja meg az kimaradt a kèrdèsböl: ez a pesszimizmus fog változni? Ez valami múló hullám, vagy öregedés, ne is reménykedjek?
jan. 12. 03:41
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Hát jó nagy paraszt a férjed,. ebből válás lesz, ha van egy kis önbecsülésed....
jan. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
De ez most tűnt csak fel 2 gyerek után? Mert ez eddig is ilyen volt..
jan. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Te egy szuper nő vagy, viszed a háztartást ez így korrekt!


Férjed egy t@hó veled minden rendben.


Állítson magán nagyon gyorsan, és ne szolgáldki akkor te csak foglkoz a gyerekekkel és a háztartással.

jan. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Aki cselédnek áll, azzal cselédként bánnak. Tényleg paraszt a férjed. A kommunikációtiokon kellene javítani, kezdj el beszélgetni vele erről, hátha menthető még.
jan. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
A lidls csirkecomb tenyleg nem olyan jo, en mar jartam ugy, hogy kibontottam es hiaba foztem meg, olyan vakum ize volt, hogy ehetetlen. Szerintem ezzel nem volt taho, de maskepp is kifejezhette volna magat. Viszont az nagy gaz, hogy nem veszi eszre a munkad. Par napig hanyagold el a hazimunkat, majd akkor rajon.
jan. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Oke, hogy a homeoffice is munka, de min a bejárási időt megspórolja. A legtöbb ismerős aki homeofficeban dolgozik, munka közben be tud tenni pl. egy mosást, kutyát leviszi, elszalad a boltba. A férjed is kicsit megerőltethetné magát. Persze neki munkára fogva kényelmesebb kivonni magát a családi dolgokból.

Én tuti úgy kiosztanám hogy csak pislogna...

jan. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Leclerc ***** válasza:
32%

3# Igen most tűnt fel neki, mert amig nem volt gyerek, kőzel se volt ekkora teher, és a pasi se volt ilyen.


A kérdezőnek:

A gyerek megtette hatását, valszeg most bukott ki, hogy gyereket akar, de foglalkozni már nem akar velűk.

És ezért ilyen durva, és peszimista.

Ha szerencséd van, ahogy nőnek a gyerekek, egy picit jobb lesz, de abban ne reménykedj, hogy hipp hopp frankó férj és apa lesz belőle. Maximum elviselhetőbb.

jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

kamu


Valami unatkozó leszbikus feminista maszturbál ilyen idióta kérdésre?

Vagy egy kidobott öreglány, akinek már minden 8...

Bár ilyen fogalmazással mint valami hülyegyerek írt volna, kb annyi köze lehet ezekkel a szavakkal egy nőhöz, mint orbán viktornak kb.

jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
A túlzott kajaszagban sok ember morci, az is aki letagadja, de minimum sértődékeny. Szerintem az ablakot is kellene használni néha, esetleg illóolaj vagy valami, és némelyik hús tényleg büdösebb mint a többi, mondjuk az nem is annyira finom. Ha az a szag felment hozzá, mivel felfelé száll a gőz, gondolom meg akarta tudni hogy mi a ... ez.
jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!