Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Dilemma: Együtt a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carbon.citizen kérdése:

Dilemma: Együtt a párommal, de boldogtalanul, vagy külön, de boldogabban?

Figyelt kérdés
A párommal már sok éve együtt élünk, kisebb-nagyobb egyet nem értések néha előfordulnak, de szeretjük egymást. Viszont mindketten viszonylag távol lakunk a szülővárosunktól (ráadásul még azok is messze vannak egymástól), így amikor "hazamegyünk" a családainkhoz, barátainkhoz, akkor általában külön töltjük az időt (ő is és én is a saját szülővárosunkban). Viszont nekem mostanában nagyon hiányzik az ottani rokonság és baráti kör. Ha eljövök tőlük én napokig depressziós tudok lenni és a sírás kerülget, rossz a kedvem és rájuk gondolok. A párom szeret velem együtt élni, de nem szeretne az én szülővárosomba költözni, neki az idegen város. Az én munkám megengedné, hogy onnan dolgozzak, az övé nem. Néha erős késztetést érzek, hogy elköltözzek (lenne hova szerencsére), de valószínűleg ez szakítással is járna hosszútávon, amit nem szeretnék. Úgy érzem, jelenleg üres az életem, nem szeretem a várost, ahol élünk és szeretnék többet a rokonaimmal tölteni. Gyereket is szeretnék hamarosan, de nem szeretném, ha távol lennének a "mamák" és a többi családtagom. Mitévő legyek? Legyek boldog a párommal, aki szeret, de minden más rossz nekem, vagy elköltözzek, ahol jobban érezném magam életvitel szerűen, de elveszítem a párom? Mit lehetne tenni?

#költözés #együttélés #dilemma #család vagy kapcsolat
jan. 14. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Még az együttélés előtt kiderültek az alapvető különbségek (ki melyik városban szeretne élni,) vagy pedig csak utána?


Hány évesek vagytok? Olyan nem lehetne, hogy a szülők is költöznek egy teljesen új városba és azzal megelégednétek mindannyian?

jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Hát azért ennyire le lehetne válni a szülőkről felnőtt ember létedre, hogy nem halsz bele, ha nem laktok közel...
jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"jelenleg üres az életem, nem szeretem a várost, ahol élünk és szeretnék többet a rokonaimmal tölteni"

Dobjátok fel a közös életeteket közös elmenős/kiránduló/társas programokkal, és utazz haza gyakrabban.

jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Döntöttél azóta, kérdező?
ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!