Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt h azon vetted észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt h azon vetted észre, megváltoztál miatta?

Figyelt kérdés

Huzamosabb együttélés alatt, pl szeretted a romantikus filmeket, de ő mindig leszólta, h a romantika hülyeség, stb és mára utálod az ilyen filmeket

Vagy pl szerettél valahova járni, de mivel ő lebeszél róla , ezért már nem is mész


jan. 28. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem változtam meg, rám erőltette azokat a sorozattokat, filmeket amiket ki nem állhattam. most hogy vége most se szeretem ezeket a bizonyos műfajba tartozó alkotásokat.
jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi nem volt és nem is lesz. Nincsen olyasmi, hogy le akar beszélni valamiről, mert tudja hogy úgyse jár sikerrel, de persze én se csinálok olyasmit. Na most ha komoly dologról van szó az megint más, de kicsinyes ügyek esetén az égvilágon semmi közünk hozzá, hogy én szeretem a hiphopot, vagy ő a rockot.
jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kitana. ***** válasza:
100%

Hát így nem, hogy megutáltatott velem dolgokat, amiket szerettem, fordítva viszont voltak rá példák, hogy bizonyos dolgoktól elzárkóztam, de mellette megszerettem. Pl fiatalon nem voltam egy nagy társasági arc, de exemnek hatalmas haveri köre volt, mindig mentem vele mindenhova, mindenkinek bemutatott, volt egy csomó közös program, azóta sokkal nyitottabb vagyok az emberekre úgy általában, mert rájöttem, hogy az is lehet tök jó fej, aki legelsőre nem tűnik annak és nem kell, hogy valakivel 100%-ban egyezzünk ahhoz, hogy haverok legyünk.

De ez egy természetes folyamat volt és nem is ő erőltetett semmit. Nevelő szándékú megmozdulásokat nem viselek el.

jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Abszolút lehet ilyen. Az együtt élő embere komoly hatással vannak a másikra és személyiségváltozás is lehet. Ez persze mehet jó, de rossz irányba is.
jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, és ő is. Egymást neveljük formáljuk, de nem erőszakosan, semmi erőltetett nincs. Pl ő zárkózottabb, és nagyon hosszú idő után kezd nyitottabb lenni, boldog mer lenni. Engem is sok dologban változtatott meg, filmek, sorozatok, kaják, munkához való hozzáálásomban, az élethez való hozzáállásomban. És én vagyok a nő ebben a kapcsolatban.
jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem engedett szoknyát tisarkut sminket meg ilyenek miközben ezek voltak a lételemeim pl 8 évesen is anya magassarku papucsában denszeltem otthon sminkeltem magam (suliba le kellett vakarni rólam) es alig vártam hogy felnőjjek.


Erre kifogok egy olyan pasit aki megtiltja az összesmindent, mjntha visszamentem volna 8 évesbe hogy nekem semmit sem szabad.


Szakitas után érdekes módon már fel se merem venni a szoknyakat magassarkúkat, szégyenérzetem van tőle azt hiszem akkor minden pasi r.bancnak nézne, a nők kinéznek akkor maguk közül, már mások véleménye miatti megfelelési kényszerem lett.


Néha hajnalban mikor még mindenki alszik es sotet van gondolkodom na most akkor végre felveszem az eltett cuccaim és ugy megyek le boltba, és olyankor azt érzem végre újra önmagam lehetek a régi énem az eredeti xy lehetek es nem álarcokban kell megjelennem mint mindenhol pl munkahelyekre is sok lenne.


Szerintem sérültem.

jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

*Ja es sok műnő pl szánalom már a szememben mert tudom hogy az ilyeneket az exem le is köpné. Nem tartoznak az igazi NŐ fogalmába. Az igazi nő edzőcipőben is vonzza a pasikat mint a mágnes nem kell kitennie semmit meg puffasztott száj se kell hozzá.


Teljesen más lett a vilaglátásom is. Csak épp így önmagammal.is zavarom van.

jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
*De olyan mintha a saját női mivoltomat kéne megtagadnom. Es járjak nadrágban. Ezzel az érzéssel élek. Exem tisztára összezavart.
jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Persze, ha nem is abban, hogy milyen sorozatot szeretek, de ha az ember sokáig van együtt egy másik emberrel akkor normális, hogy kicsit hozzá változik.
jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6 -

Miért foglalkozol még mindig az exeiddel? Mért engeded meg valakinek, hogy megengedjen és tiltson neked dolgokat?

jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!