Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, hogy valaki elsőre nem tetszett külsőre, aztán pár találkozás után ez megváltozott?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg egy lányt, találkoztunk. Hirtelen meg is lepődtem, mert nem teljesen úgy nézett ki mint a képeken. (kicsit teltebb) Az első mp ben egyből az volt a fejemben, hogy nem. Aztán kávéztunk, szimpatikusnak tűnt. Utána találkoztunk másodjára az egyik este, és mintha más lett volna. Tetszett az illata stb.

Ezek után agyaltam, hogy mégis mit akarok, majd elhatároztam hogy megmondom neki, hogy én mégsem szeretnék semmit. Találkoztunk újból, és valahogy nem tudtam elmondani. Megkedveltem, de mintha nem vonzódnék hozzá úgy igazán. 19


2020. jún. 6. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam a belső nagyon felül tudja írni a külsőt. Persze, ha valaki egyáltalán nem tetszik, azt nem, de tényleg sokat tud dobni a vonzalmamon. Vőlegényemmel 5 éve vagyunk együtt, ezalatt sokat felszedett. De nem zavar, ugyanúgy vonzódom hozzá, mert szeretem.
2020. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az illata, a kisugárzása tetszik, akkor lehet belőle bármi. Mert ugye nem a külső a legfontosabb.
2020. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nem kifejezetten nem tetszett, inkább csak olyan semleges, "nem nagy eresztés" volt. Aztán pár hónapig randiztunk, mert nagyon jó társaság volt és jól éreztem magam vele és szép lassan belezúgtam.
2020. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, felül tudja írni a belső a vonzalmat is.

Én ezt inkább a nőknél (magamat is beeértve) fordul inkább elő.


Sőt, legutóbbi pasi, aki iszonyat vonz azóta is, ő is azóta vonz igazán, mióta kicsit jobban megismertem a személyiségét. Előtte is ismertem látásból 1-2 éve, de nem mozgatott meg, mert nem ismertem úgy. De engem kb 18 éves korom óta sokkal jobban meg tud mozgatni a belső, bizonyos tulajdonságok valakiben, mint a külső, bár az is fontos, nyilván, nem leszek képmutató, ezt érti aki érti!


Viszont a kérdés 2.fele: tisztázd magadban, tetszik-e a lány.. A vonzalom is nagyon fontos ugyanis, hidd el tudom mit beszélek.. Ha már most csak immel-ámmal akarod rábeszéli magad, az évek alatt ez nem jobb lesz, csak tovább gyengül majd.


Neked kell tudnod, vonz-e, meg akarod-e érinteni, csókolni, kívánod-e stb.

2020. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjem külsőleg nem tetszett.

Sovány volt, rosszul öltözködött, de a személyisége megfogott.

Az első alkalommal amikor lefeküdtünk folyton azon járt a fejem, hogy annyira vékony, hogy ha átölelem összeroppan. (pedig én se vagyok kövér)

Azóta egészségesen étkezik, hízott, megtalálta a stílusát. Most szerintem szabályosan jó pasi.

2020. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem működött. Akartam hinni, hogy a belső értékei miatt több is lehet, de nem volt meg az a plusz, ami átlendített volna a következő lépcsőfokra.
2020. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Nem azt mondom, hogy nem tetszett, inkább csak nem figyeltem fel rá, mikor először találkoztunk és bemutatkoztunk egymásnak. Hozzá kell tenni, ez egy nemzetközi rendezvényen volt és több órás út volt mindkettőnk mögött, szóval nem voltunk a topon. Másnap találkoztunk újra és akkor már elkezdett érdekelni. A rendezvény 10 napig tartott, és mi minden estét együtt töltöttünk és csavarogtunk a városban. Fél évvel később jöttünk össze, nyilván ez a köztünk lévő földrajzi távolságnak volt köszönhető. Azóta már a férjem, és azt kell mondjam, egyáltalán nem bántam meg, hogy adtam neki esélyt. Nyilván, olyannal tud ez csak működni, aki azért tetszik valamennyire, mert a külső igenis számít. Ha valaki fizikailag kicsit sem vonzó, vagy egyenesen taszít, azzal ez kivitelezhetetlen lesz. De úgy működik, ha elsőre nem a külső fog meg hanem valami más.
2020. jún. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Nekem senki nem tetszik külsőre.

Se elsőre, se századikra.

A belseje miatt szeretjük meg.

2020. jún. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azta, köszönöm ezt a sok választ! Jó volt olvasni a sikersztorikat :D

Szerintem alszok erre egy párat, és eldöntöm. Kicsit félek, hogy megbántom, vagy ilyesmi. :/ Már így is elhúztam...

2020. jún. 7. 10:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát mondd el neki, hogy nem szeretnél vele most még kapcsolatot kezdeni, de szívesen ismerkedsz még vele, mert szivesen vagy a társaságában.

Valószínűleg ezzel ő is hasonlóan van és benne lesz.

2020. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!