Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi számít neked romantikusnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít neked romantikusnak? Mit tartasz annak?

Figyelt kérdés
febr. 3. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem leginkább az ha éreztetné velem mennyire szeret, órákig ölelgetne, simogatna, megvígasztalna ha szomorú vagyok és megpróbálna felvidítani, ha megnyugtató hangon beszélne hozzám mikor félnék valamitől, és ha meglepnénk egymást kis figyelmességekkel, és lennének közös dolgaink amikről csak mi tudnánk.
febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miben? Pontosítsd a kérdést!
febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyesmik:

Reggel palacsintával ébreszt

Kijön elém az állomásra

Meglep a kedvenc csokimmal

Szervez egy szuper spontán randit.

Összebújva ölelkezünk, pl nem enged ki az ágyból

Szememben elveszve dicsér/mondja hogy szeret stb.


Nagyon sok minden beleszámít ebbe. Tulajdonképpen minden, ami a kapcsolatot erősíti.

febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus az, amikor a másik kedveskedik neked és olyan dolgokkal, amikből kiderül, hogy figyel rád.
febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus ha néha meglep valamivel, bókol, és mint férfi mellettem van nehéz helyzetekben is.
febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!