Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Erről mit gondoltok nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok nők?

Figyelt kérdés

Szaiasztok érdekelne a véleményetek van egy 2 éves kapcsolatom mióta együt élünk soha nem vállalt fel engem fészen hogy kapcsolatban vagyunk mindig irogat máss nőkel és ismerkedik melletek ha szolok mert persze nekem fáj mert szeretem akor még ő lázad szerintitek szeret engem vagy csak kihasznál hogy velem megteheti😑


Ezt egy nő írta egy facebook csoportban.


febr. 8. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy a nő nagy önbizalom hiánnyal rendelkezhet, hogy mindezt elnézi a pasijának. Már rég ki kellett volna vágnia őt. 😌
febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja nagyon szereti annak ellenére hogy ezt csinálja vele.
febr. 8. 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 az nem szeretet, amit érez, hanem kapcsolatfüggőség és félelem a változástól.
febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyeregben van. Vannak olyenek akiket ha szeret vki hirtelen elszállnak maguktol vmi csődörnek hiszik mmagukat es boldogan nőznek.


Te adod ehhez neki a töltést.

febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
*olyanok
febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tényleg önbecsülése sajnos, de majd ráfizet még jobban, mint jelenleg ha nem lép ki a kapcsolatból.
febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Buta...ennyi.
febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos így egy mérgező kapcsolat. Biztosan ha elhagyja, fog találni valakit aki mellett nem lesz féltékeny és a nő önértékelésése is csak építő jellegűen fog hatni.
febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!