Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kéne kezelni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne kezelni ezt a "válós" helyzetet?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt ebből 2 éve együtt élünk albérletben. Született egy közös babánk is aki most 1.5 éves. Az a helyzet állt elő, hogy a tulajdonos eladja a lakást és jövő hónap közepén költöznünk is kell. A probléma az hogy csak külön költözni tudunk jelenleg, én az én szüleimhez ő az ő szüleihez. A jelenlegi albérlet árak miatt nem tudom mikor lehetnénk újra egy család egy közös otthonban. 2 hónap múlva? Talán 3? És félek hogy ez idő alatt valami megromlik a kapcsolatunkban és út közben esetleg el is múlik valami a távollét miatt, hiszen a szülei kikötötték hogy hetente 2x elmehetek látogatóba a fiamhoz, de a többi napon nem akarnak vendéget. Hozzám pedig a párom nem jöhet mindig a kicsivel mivel rendszertelen a munkaidőm és nem kiszámítható. Hogy kellene ezt a helyzetet jól kezelni? Én már gondolkodtam azon is, hogy a kicsiben ez hogy jatszódik majd le? Előre is köszi a válaszokat. 26/F

#válás #probléma #különélés #külön költözés #Albérleti dráma #Kisbaba lelki állapot
febr. 14. 22:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

"Hozzám pedig a párom nem jöhet mindig a kicsivel mivel rendszertelen a munkaidőm és nem kiszámítható."


Mert eddig milyen volt a munkaidő kérdező? Munkahelyváltás több pénz miatt? Miért nem azt írod, hogy a te szüleid se akarják, hogy ott legyenek veletek, vagy nincs elég hely?

febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtok valami nagyon egyszerű külvárosi albérletet vagy szobabérletet szerezni? A te szeidhez se tudtok menni? Az övéire inkább nem is mondok srmmit. A kapcsolat rajtatok áll. Meglepő miket meg nem jegyeznek a gyerekek. Remélhetőleg pár hónap nem forgatja fel.
febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
😔 Ez van, ha megcseréljük a sorrendet! Először otthon, aztán gyerek! Mindenestre, javaslok valami olcsóbb albérletet
febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem akar hozzátok menni a párod, vagy hallgat a szüleire? Valami nagyon nem stimmel. Amúgy meg olcsóbb albik tényleg vannak, még van idő keresni.
febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#1: Eddig is ugyanilyen volt, csak mikor elindulok haza, akkor nem a szüleim felé veszem az irányt hanem a fiamhoz és a páromhoz.


#2: Jelenleg nem opció hogy bármit is kibéreljünk, főleg a kaució miatt. Próbáltunk tárgyalni két lakás tulajjal is de nem mentek bele hogy külön fizessük ki később a kauciót, állítólag rossz tapasztalatok miatt. A szüleimhez azért nem jöhet csak, mert a bátyám is ott lakott 1 évig a párjával és a lányukkal de minden nap állt a bál.


#3: Igen, sok 26 évesnek van önerőből annyi pénze hogy hitelt kapjon egy 45-55 milliós lakásra. Az albérlet pedig maximum 2-3 hónapon belül esedékes. Csakis a kaució miatt, illetve ha kifizetjük akkor enni is kell valamit utána. :D

febr. 14. 22:42
 6/24 A kérdező kommentje:
#4: Semmi kedve nincs a szüleihez költözni mert a nővére is ott él akinek szintén van egy lánya de ő már nincs a párjával együtt 1 éve. És a kislánnyal mindig is többet törődtek mint a fiúnkkal. Volt rá példa hogy simán elmentek a lakásunk előtt úgy egy Lidl-be vagy Tescoba hogy be sem jöttek az unokájukhoz. Úgyhogy egyáltalán nem rajongunk értük.
febr. 14. 22:45
 7/24 anonim ***** válasza:
20%
Ha eddig is ilyen volt a munkaidő akkor miért hozod fel érvként amikor nyilvánvalóan nem az? Te debil vagy?
febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De viszont manipulálni tudnak rendesen. Azért is van bennem egy kis félsz, hogy ki tudja mit fognak ez idő alatt bedumálni a párom fejébe. Sosem volt kimondottan jó kapcsolatunk. Bonyolult a helyzet összegezve.
febr. 14. 22:47
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező te tudsz olvasni? Miért nem mentek hozzátok, a szüleidhez míg osszejon a pénz?
febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9:Az 5. válaszban megtalálod a választ a kérdésedre. Esetleg végig kellene olvasni és értelmezni.


#7: Mert a munkám 8 órás és véletlenszerűen +1-2-3 óra túlóra van minden nap. Ha ennyire nem tud valaki értelmezni egy szöveget és leragad egy dolognál amit szét kell írjak hogy megértsd így nem hinném hogy én vagyok debil. De köszi a hasznos kommentet, biztos tanulunk belőle sokan.

febr. 15. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!