Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan tudnám kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A nő problémás, sok szempontból de én nem is akartam szakítani.

Mensi alatt hisztis lesz és eddig a 2 mensiből mindkétszer szakítani akart. Ezzel nem is lenne bajom, de szórakozik velem, visszavonja!

Először még elnéztem neki, másodjára már nem akartam, de áthívott szexelni és ott ki kellett békülnünk.

A szexel egyszerűen sakkban tart!

Ha ő nincs szex sincs többet, ha szakít elfogadom ezt, de ha szexelni hív képtelen vagyok visszautasítani, hiszen férfi vagyok. Pedig így csak szórakozik velem, mégsem tudom elhárítani.

Mit kéne tennem?

Más hogy kezeli ezt férfiként?



2023. szept. 10. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Legyetek szexkapcsolatban, azt csá.


"de ha szexelni hív képtelen vagyok visszautasítani, hiszen férfi vagyok"

Wow. Hát, utasítottam már vissza pár nőt. Jó megtudni, hogy nem vagyok férfi.

2023. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1#

Hát ha a nő nem elég vonzó akkor persze hogy visszautasítanám

De ha vonzó és a szex is vele remek, akkor elég nehéz visszautasítani, főleg akkor ha nincs alternatíva

2023. szept. 10. 21:02
 3/23 A kérdező kommentje:

"Legyetek szexkapcsolatban, azt csá."

Mintha olyan egyszerű volna szexkapcsolattá degradálni egy kapcsolatot. Nem rossz ötlet, de a megvalósítása egyenlő a szakítással. Legtöbb esetben

2023. szept. 10. 21:04
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A csak szex nem lesz egy idő után elegendő, ülj le vele beszélni, nehogy egyikőtök vagy mindkettőtök sérüljön ebben
2023. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
ez a csaj off, jobb nélküle mentális baja van.
2023. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Ne arra fogd, hogy pasi vagy, hanem arra, hogy Béla, a kanos.
2023. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szex utan ne keresd. Ha nyavajog megint szex megint lelépsz.
2023. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Mindegy mit csinálsz, csak a szexkapcsolat szót ne említsd, mert szerintem akkor a nő kinyír jogosan. RIP.

Amúgy inkább azon gondolkozz miért csak egyetlen lehetőséged van és több nincs mert másnak nem tetszel, valahogy javítsd fel magad.

2023. szept. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A hátadban,a testedben van egy több darabból álló,elég kemény de mégis rugalmas szerv.Gerincnek hívják.

Nem csak arra van,hogy a testedet tartsa és kiegyensúlyozza....

Próbáld meg arra is használni,amire lélekben való !

Mert amíg a tízdekás húsdarab vezérel,ami a lábad között van, addig ne panaszkodj !

2023. szept. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Mert amíg a tízdekás húsdarab vezérel,ami a lábad között van, addig ne panaszkodj!"

Nem panaszkodni akartam, de ha úgy jön át akkor légyszives inkább ignoráld a kérdésem!

Sajnos vannak szexuális igényeim, amit mással nemigen tudnák most kielégíteni. Még így is el tudnám engedni, de ha kezdeményeznek akkor nemigen tudok ellenállni.

De azt sem sikerült sokaknak megérteni hogy amúgy megvolt és meg is van a szerelmi vonzalom kettőnk közt, tehát nem puszta dugási kényszerről van szó.

Arról van inkább szó hogy néha ingerlékeny, és akkor erősen hajlamos a szakításra. Legutóbb például pont azért szakított mert az ingerlékeny hangulatát ignorálni akartam és hazamentem.

Ez pedig vérig sértette, pedig jogos döntés volt. Meg is egyeztünk most hogy ha mensizik ezután békén fogom hagyni, kár találkoznunk is olyankor

2023. szept. 11. 06:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!