Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy áldozat?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, a párom 27. Fél éve vagyunk együtt. Volt már nagyon komoly, több éves párkapcsolatom, de rövidebb életűek is. Az viszont biztos, hogy eddig ő az, akivel a leginkább el tudom képzelni az életem, soha, senkivel nem volt még ekkora az összhang, ennyire önmagam és nyugodt sem voltam még egy fiú mellett sem. Szóval iszonyú szerencsésnek érzem magam vele. Viszont én nagyon messze vagyok az otthonomtól, 15 óra egy út, ha meg szeretném látogatni a családomat és a barátaimat. Ez nekem kegyetlenül nehéz. Itt is és otthon is van jövőképem, lehetőségeim, mindkét helyen tudok haladni a céljaim felé, itt is vannak barátaim. A páromról egyszerűen nem akarok a honvágy miatt lemondani. Viszont azon sokat gondolkodom, hogy ha majd a szerelem és a lángolás kezd alábbhagyni és túl leszünk a rózsaszín felhős időszakon, akkor mi fog történni. Hogy fogom megélni a honvágyat és az otthonomról való lemondást. Mi lesz, ha hibáztatni fogom magamat vagy őt? Mi lesz, ha emiatt nem leszek majd boldog? Mi lesz, ha ez a téma eltávolít majd minket és esetleg szétmegyünk miatta? Ti hogy látjátok? Van valaki hasonló helyzetben? Hogy élitek meg? Mi segít nektek? Egyáltalán őrültség a szerelem miatt fizikailag eltávolodni a családomtól és a barátaimtól?

márc. 7. 08:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Én alapból nem mentem volna 100 max 150 km-rnél messzebre. Igazából a jelent éld meg aztán majd lesz valami. Előre ezt nem lehet tudni és felesleges rajta agyalni. Ha megbánod sose késő újrakezdeni.
márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, ez tűnik nekem is jónak. Ha nagyon nem fog menni, akkor újrakezdem otthon. De nem akarom nélküle sem elképzelni a jövőt. Egyébként beszélünk sokat a témáról, és nem zárható ki az, hogy közelebb költözünk majd az én családomhoz. Ő teljesen nyitott és kompromisszumkész. Ez megnyugtat valamennyire…
márc. 7. 08:33
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok. Nalátod...próbáljátok meg és lehet tök simán megy majd minden:).

N 32

márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza gyakran, és maradj sokáig. Az 5 hónap még csak ismerkedés. Ha minden OK lesz, ráértek később is dönteni.
márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell áldozatot hoznod. "Ő teljesen nyitott és kompromisszumkész."
márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mire elmulik a rózsaszín felhő egész megszokod. Amugy ha ő is belemegy, megtehetitek hogy félévente 1-2 hétre hazamész, akár nélküle is. Szerintem ebben semmi kivetni való nincs.

Csak bizalom kell hozzá mindkét részről, de ha az nincs, akkor meg az egészet megette a fene.

márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Azert erdemes a szulokrol levalni felnottkent. Unnepnapokon boven eleg, ha mesz. Ha lesz gyereked, majd rajossz, hogy mik azok az idosavok, amik nelkul mukodik az elet.
márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ezt a problémát te gyártottad magadnak, ugye ezzel tisztában vagy?

Ha a férfi miatt költöztél ilyen messze a szüleidtől, akkor hülyeség volt ilyen messzeségben társat keresned.

Ha pedig már itt éltél, mikor összeismerkedtél vele, akkor a párodtól függetlenül hülyeség volt egyáltalán ilyen messze eljönnöd a szüleidtől, ha zavar a távolság.

márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tanulás miatt jöttem ide. Csak ez a pár év volt betervezve.
márc. 7. 10:41
 10/26 anonim ***** válasza:
Ez a pár év - melyik pár év? Meddig? Honnan tudjam? Hogy mondjak véleményt, ha nem tudom a kérdést?
márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!