Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem tudok nyitottabb lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok nyitottabb lenni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Én vagyok a női fél. Azzal van a probléma, hogy abszolút nem tudom elengedni magam ha otthon van a pàrom. Pl gondolok ezalatt arra, hogy nem nagyon tudok elmenni wcre, takargatom magam, puki és egyéb ilyen intimebbnek számító dolog. Ő ezeket simán megteszi (mert ugye ez lenne a normális) Beszéltünk már erről Vele, nem érti miért van ez mivel soha egy rossz szót sem szólt ilyenekkel kapcsolatban. Nagyon zavar de stressz van ezzel kapcsolatban velem és egyszerűen nem tudok nyitni..Előtte 11 évig voltam kapcsolatban, nem volt ezzel baj.
márc. 7. 09:59
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
58%
A pszichológusod mit mondott erre?
márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát mi 2 éve vagyunk együtt és én is sokat gondolok arra mi lesz ha osszekoltozunk, ugyanis nálam is hangos zene, ajtócsukások wc-nél, másnap alig várom hogy ő induljon munkába, mert felvagyok esetleg fujodva, stb.:D és ugyanígy nálunk is az van hogy ő még felém is hajtsa :,)

Mindig mondja hogy nyugodtan csak hát az övé ritkán büdi, nekem meg...így nem merek...á nehéz helyzet, de előbb utóbb muszáj lesz valamit kezdeni ezzel mert így nem lehet leelni egy életet. Esetleg koltozzetek olyan hazba ahol messze van a wc:D

márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!