Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék újra nyitottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék újra nyitottabb lenni más pasik iránt, és a régit végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nekem már soha nem lesz senkim?

2 éve hogy szakítottam a volt barátommal,vki másért akivel úgy gondoltam boldogabb leszek. Minden szép és jó volt,csak h amint megkapta amit akart dobott. Én nem tudom őt elfelejteni,és ehez még az is hozzájárul h elég sokéig utánna még találkozgattunk a sex miatt.

Azokat akik közelednek hozzám vmiért mind elutasítottam mert még mindig az után a srác után vágyodóm akinek csak arra kellek.

De már nagyon rossz egyedül lenni. Hogyan tudnék újra nyitottabb lenni más pasik iránt,és a régit végleg elfelejteni?

Anno azért is szakítottam a barátommal,mert már rengeteget veszekedtünk,és valószínüleg ha nem jön közbe az a másik srác,akkor is vége lett volna,csak késöbb.

Tudom,hogy hülye voltam és vagyok hogy belementem ebbe az egész sex kapcsolat dologba,de reménykedtem mert szerelmes voltam.

Egyszerüen képtelen vagyok nyitotabb lenni más pasik iránt,mert még mindig abba reménykedek,h lehet jöztünk azzal a sráccal több is mint sex,pedig aztán tudom h nem,de mégis...

Nekem se jó ez így :( és tényleg szeretnék már változtatni ezen a helyzeten.


2011. febr. 14. 16:56
 1/2 anonim válasza:

ne találkozz többet a fiúval. vagy inkább másképp mondom(mert lehet h a barátja azért még szeretnél lenni): ha találkozol vele meg stb akkor ne kezeld úgy mintha a barátod lenne(mintha lenne köztetek vmi), ne feküdj le vele, ne csókold meg, érezze hogy te csak egy barát vagy nem több. (ha szereted eleinte nyilván nehéz lesz, de neked sem jó, ha csak a szexre kellesz neki, és hidd el, ebből nem lesz több.. ne áltasd magad ezzel)

és ha már egy fiú érdeklődik irántad akkor meg adj neki egy esélyt. nem kell rögtön nemet mondani, úgy ahogy igent sem. Adj egy kis időt míg eldöntöd. ismerd meg, és utána mondj igent vagy nemet és ha nemet mondasz akkor várj a következőre, keress valakit. fogsz találni olyat akit szeretni fogsz és ő is téged.

2011. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy rakás hiszti a részedről már ne is haragudj!


2 éve!!!!


Térj már észhez, és ne akarj minden pasit a volt pasidhoz mérni mert valljuk be azt teszed! Ezen kívül felállítottál magad elé egy mércét és ha valaki annak a mércének nem felel meg akkor mehet a levesbe...


Én is csak azt tudom mondani, hogy adj esélyt másnak, adj legalább 1 hetet egy srácnak (ha adódik) hogy megismerd és bizonyítani tudjon.

2011. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!