Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kihez kéne költözni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez kéne költözni ha a férfinek van egy kétszobás albérlete központi helyen, a nőnek meg egy családi háza (saját tulajdon) egy külkerületben?

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi, kérdeztem mi a terve a házzal. Azt mondta eladja de csak pár év múlva, addig felmegy az ára. Kinevetett amikor kérdeztem akkor csak utána költözne hozzám.

Szerintem meg nála kéne lakni de egyszerűen nem akarja. Azt mondja nem éri meg mert sok a rezsi ha ott laknánk.


márc. 13. 08:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
46%

Ketten tenyleg nem eri meg csaladiban lakni.

Ugyanakkor jobb, mint hagyni uresen allni, es fizetni az albit.


Mi is hasonloan vagyunk, csak a lakás nem albi hanem az enyém, jelenleg itt lakunk.

márc. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom nem akar beköltöztetni a házába.
márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nálatok az a saját tulajdon ami kevesebb pénzt visz. Nálam van albérleti díj, minimális rezsi, nála meg sok rezsi és az övé a ház. Így inkább megérné mert a bérleti díj megmarad.
márc. 13. 08:40
 4/64 anonim ***** válasza:
75%
Mi a kérdés? A nő egyértelműen elmondta mikor és hogyan akarna költözni. Pedig amúgy simán hozzád költözhetne, ott lennétek a központban és a rezsi is kevesebb lenne. Ezek csak kifogások, ha nagyon akarná már a fogkeféje is a tiéd mellett lenne. Én a helyedben nem erőltetném, semmi értelme, főleg ha valaki így áll hozzá.
márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
77%

Van saját lakásom. 2 szobás kis kertes lakás. Egy a fiamnak egy nekem. Nem költöztetnék én se ide senkit. Ha nagyon komoly a kapcsolat akkor de legalább egy évnek el kell telnie ha nem többnek.

Hasonló kifogásokat gyártok én is.

márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
57%
Egyedül nem volt sok a rezsi?
márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
68%

Én pont ezért hazudom hogy albérletben lakok. Amint megtudják hogy saját ház, egyből be akarnak telepedni.

Majd tanul a csaj.

márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
67%
#7Amúgy ez igaz... Nálam is ezt csinálják. Sőt volt aki csak ezért folytatta velem az ismerkedést mert eltűri a gyereket és akkor nem kell albit fizetnie...
márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Az én rezsim nem sok egyedül se. Neki sok, de bőven ki tudja fizetni, sose kérne pénzt. Ez az hogy a költözés gondolatára nevet ki. Neki csak saját kell.
márc. 13. 08:50
 10/64 anonim ***** válasza:
76%

"Így inkább megérné mert a bérleti díj megmarad."


Neked biztos.

márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!