Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számítok lúzernak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számítok lúzernak a nőknél, ha 24 évesen nincs házam, csak egy pici kétszobás lakásom, és nem új autóm van, csak egy 11 éves Ford?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha aranyásót akarsz, annak gáz. Normális nő meg nem ezért fog elkerülni.
2020. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mit akarsz? Sokan 24 évesen még itt sem tartanak.
2020. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért fog elkerülni?
2020. okt. 2. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudjam, nem ismerlek.
2020. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok birka. A kérdező troll. Egy kétszobás lefingott panel minimum 15 milla. Egy Ford is minimum egy. Aki 24 évesen ezeket összehozta, az kifejezetten menőnek számítana.
2020. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha, egy egyszobás lyuk már több mint 10 millió, nem hogy egy két szobás. Itt Sz.fehérváron a másfél, két szobás lakások 5-6 éve már 8-9 millióba kerültek.
2020. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És az még jó volt. Azóta minimum háromszorosa sajnos.
2020. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Ide jársz dicsekedni??
2020. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 26 évesen albérleti szobában lakom, nincs kocsim. Igaz van 5 millió ft megtakarításom és van jogsim. A lényeg hogy így is tudok bőven csajozni, mert a 20-24 éves egyetemista lányok, akikkel főleg ismerkedem szerencsére még kevésbé az anyagi dolgokat nézik. Vagyonban lehet nincs sok mindenem, de azt igyekszem a külsőmmel, illetve a nők számára vonzó személyiséggel kompenzálni. Működik.


U.i.: Nyilván aki csúnya és/vagy egy befelé forduló néma kuka, annak megértem hogy a pénz/vagyon felmutatása jelenti az elsődleges kiutat a nőtelenségből. Tudom ajánlani egyrészt kommunikációról szóló könyvek olvasását (aztán az olvasottak kipróbálását), illetve az edzőterembe járást.

2020. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem'tom, 24 évesen albiban laktam, nem volt kocsim, s a fizum sem volt sokszámjegyű mégis vígan csajoztam. Ja és az anyagiakat nem említettem - de nem is kérdezte senki. Ha a pénzeddel akarsz feszíteni akkor a normális nők elkerülnek, a golddigger ennyivel meg csak kiröhög. Szóval szerintem válts stílust.
2020. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!