Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párommal a spórolás akarata mellett kétszobás lakást bérlünk, mert szeretünk külön is lenni, mindketten külön szobában létezni?

Figyelt kérdés

Nem élünk nagy lábon, de jól keresünk, havi 150-200 ezret teszünk félre (és még kb ugyanennyit költünk), főleg közös és saját ingatlanra spórolunk később. Két éve vagyunk együtt.


De olyan helyen vagyunk, ahol van egy nappali, az ágyunkkal (együtt alszunk mindig), de van egy kisebb szoba is kb csak székkel, asztallal konnektorral, stb, ahol a másik egyedül lehet ha akar.

És azért, mert erre mindkettőnknek van igénye és mindig is volt.

Nem tudom azok a párok hogy "élik túl", akik folyamatosan, de szó szerint folyamatosan együtt vannak otthon, egy légtérben. Minden nap kell pár óra, amikor magamban lehetek a gondolataimmal.

Ez most valami nagyon rossz dolog?


24/l, 27/f


2017. szept. 15. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dehogy rossz dolog :) mindenkiásmennyire igényli a magánszférát. Mi is ilyenek vagyunk a párommal, de ez nem jelenti azt, hogy nem imádjuk egymást
2017. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van! Mi 2,5 szobásban lakunk, a fél szoba az csak raktár-gardrób, de a két szobát mi is ugyanígy kihasználjuk: együtt alszunk minden este a hálóban, de lefekvés előtt nagyon sokszor külön tevékenykedünk. Párom a nappaliban szokott gépezni, gitározni, én meg a hálóban olvasok, írok, mikor mi. Szóval szerintem ez így totál rendben van :)

31N

2017. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem ketszobas lakas, hanem nappali + halo, oke, tudom, hogy ingatlanleirasban ez ketszobasnak szamit, de egy teljesen normalis dolog, hogy egy lakasban legyen minimum ket olyan szoba, ami nem konyha / furdo / stb hanem "eletter", akkor is, ha egy ember el ott.

Nekunk mondjuk a lakasunk elott egyszobas alberletunk volt, es tuleltuk, a lakasunkban most harom szoba van (nappali + halo + vendegszoba, sot igazabol van egy atjaroszoba is ahova szinten beferne egy kanape, iroasztal meg barmi), de ettol fuggetlenul is a nappaliban szoktunk tartozkodni mind a ketten. Ha sajat idore vagyunk akkor elvagyunk a sajat dolgainkkal csendben, de abszolut nem zavar a parom jelenlete vagy ha neha mond vagy kerdez valamit kozben.

2017. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyenem, hogy kell naponta x idő egyedül, de én se költöznék egyetlen szobába... Mi van, ha nekem pl tanulnom kell este, a párom meg aludna mert korán kel? Ha egyikünk egész éjjel rohangál a mosdóba gyomorrontás miatt, akkor szintén nem rossz. Ha nem lenne külön szoba, nem tudnám hol elkészíteni a párom ajándékát karácsonyra/szülinapra/évfordulóra.. Ha átjön egy haver, tud nálunk aludni...

Stb.....

Ezer ok van a +1 szobára még úgy is, ha valakinek nincs külön igénye az egyedüllétre..

Szóval szerintem tök jó és alap dolog, pedig én aztán szeretek folyton a párommal lenni. :)

Ki mondta egyáltalán, hogy ez rossz dolog?

2017. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem szuksegem van egyedul letre. Nem birnam ki folyamatosan egy legterben senkivel, akarmennyire is szeretem. Jol teszitek. Foleg, hogy megengedhetitek magatoknak.
2017. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Az.De ha sűrű az elvoulás az idegesítene.Oké,hogy lehetnek olyan tevékenységek ami zavaró lehet a másiknak ,vagy egyikük pihen,akármi hasonló de a csak mert egyedül akarok lenni dolog gyorsan az agyamra menne.

Már ha nem csak szex-lakótársak vagyunk.

2017. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez így normális szerintem. Kell a külön légtér néha. Pihenni is, ha jönnek a barátaim, ha más filmet akarunk hobbihoz stb. , jó külön vonulni.
2017. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi 6 évig laktunk egy szobában. Mindkettőnknek meg van a hobbija nem akaszkodtunk soha egymásra, soha nem éreztük úgy, hogy túl sokat van a másik a légterünkben. Egy szobában is meg tudtuk teremteni a privát szférát, sose volt olyan h ne tudtam volna magamban gondolkodni vagy csinálni valamit.

Ma már két szobánk van, egy háló és egy nappali, de ha 20 percnél tovább a hálóban mókolok valamit, a párom átszól, hogy miért nem a nappaliban csinálom.

Ilyen is van.

Anyukáméknak szüksége van a két szobára, de napközben átjárnak egymáshoz.

Szerintem az a jó, ami megfelel mindkettőtöknek.

2017. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez tök korrekt. Mi sem akarunk egy szobában élni. Spórolni máson is lehet, úgyhogy ha megtehetitek, spóroljatok máson. No para.
2017. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tökjó megoldás szerintem :)


25f

2017. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!