Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ebben hogy tudnék segíteni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben hogy tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

Tudja hogy van rajta plusz súly. Mégsem tesz ellene hiába voltam ebben mellette. Mérges ezért h nem tesz pedig tudja..


Egy alkalommal elmondtam mi az ami hiányzik nekem tőle, azt mondja tudja és mérges magára hogy nem teszi.


Erre lyukadunk ki minden őszinte beszélgetéskor hogy mérges magára.


márc. 13. 11:13
 1/6 anonim válasza:
100%
Tessék...?
márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, azt ne erőltessük.
márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérte, hogy segíts?
márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy sem tudsz. Szakember kellene,mert sokszor lelki okai vannak. Te mint laikus nem fogsz tudni segíteni neki. Sok függőség hátterében önbizalomhiány, nem megfelelő stressz levezetés, érzelmi elfojtás stb. áll.
márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez már megint a bótos gyerek. Csodálkoztam is, hova lett.
márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, itt van, nyugi. Átlag minden második nap :D


Kérdező: azért nem fogy mert 0-24 cs.szegeted ;)

márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!