Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek egy ilyek kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy ilyek kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk a barátnőmmel, alapvetően szeretem őt, de egyre gyakrabban értem azt hogy egyedüllétre van szükségem és ez neki is feltűnik. Mi lehet a megoldás erre a problémára? Hiszen ragaszkodom hozzá, de kell az hogy magam lehessek.

ápr. 7. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kellene "én idő" mindenkinek. Viszont ha egyre több az minthogy a párjával legyen valaki az azt jelenti, hogy igazából nem akar vele lenni, nem szerelmes. Szerintem te az utóbbi kategóriába tartozol, amiatt érzed azt, hogy jobb külön. Úgyhogy szakítani kéne.
ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még csak ismerkedtek. Milyen gyakran találkoztok? Mit fed az, hogy együtt vagytok?
ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, hogy szükséged van "én időre", hogyha egyébként szívesen töltesz időt barátnőddel és nem megy a kapcsolat rovására.


Nekem és barátnőmnek is van olyan hobbija, amit egyedül avagy mással csinál, nincs belőle probléma.

ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Valoszinu faraszto leszívó a társasága és nem tudod pihenésnek megélni ha vele vagy.

Keress mást.

ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Az együttélés kategóriába tetted a kérdést - lehet, hogy korai volt összeköltöznötök?
ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakítanék.
ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
>>>> Ragaszkodom hozzá <<<< Ez nem szerelem, hadd legyen olyannal aki szerelmes belé.
ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!