Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen elcseszett helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval megismetkedtem egy nővel 6 évvel ezelőtt, volt egy aranyos 5 eves kislánya, randizgattunk, jol elvoltunk, így össze is jöttünk.

Akkoriban anyáméknal eltem, nem mamahotelben, a teljes egzisztenciámat én fedeztem, csakhát egyedül nem lattam értelmét elköltözni.

Odaköltöztem az albérletükbe, eleinte minden szép volt, dúlt a szerelem... Aztán felmondott a munkahelyén, mert idegileg kikészítették, ebben akkoriban még támogattam is... Volt egy húzós hitele, de ezt is tudtam neki fedezni hónapról hónapra.

Emlékszem, volt egy beszélgetésünk akkoriban, hogy mi az amit ő szeretne csinalni, amit tenyleg szeretne...

Fodrász szeretett volna lenni, így en mivel jól alltam, befizettem őt egy fodtász iskolába, ez egy 1 éves suli volt, végig is járta, utana egyből vállalkozni akart.. hiába mondtam neki, hogy az nem úgy megy, ahhoz kezdő tőke kellene, meg kuncsaftok, de ő azt hitte, csak nyitni kell egy "szalont" aztan majd jönnek az emberek...

Bérelt is egy lepukkant épületet, ami pont úgy nézett ki mint az okádék, hónapokig vitte a pénzt, közben semmi járandósságot nem fizetett így mire belatta, hogy nem megy, addigra csaknem félmilliós adósságot halmozott fel...

Ezek utan nagyon csalódott, en meg ekkor is vak szerelmes voltam, ezért vettem hitelre egy házat, 10 evre fix havi 70.000 megy a törlesztőbe, hogy boldogan élhessünk...

Ekkor kitalálta, hogy ő megsem fodrász akar lenni, evek óta fog bele egyik tanfolyambol a másikba, jelenleg munkaügyi központ altal jar, kap rongyos havi 100ezret, tanul...

De utána úgysem fog vele semmit kezdeni, majd jön a következő hülyeség...

A kislanya pedig az aranyos kislányból, időközben a sátánná valtozott... Totálisan szófogadattlan, rendetlen, koszos, a szobájában rendszeresek a hangyák, de szerintem már csotánnyal is talalkoztam a sarokba hanyt plüssök es morzsák meg stb amit épp kedve támad odadobalni, mar láttam egeret is...

Mara már nincs egzisztenciám, a hobbiaim fel kellett adjam, dolgozok és hazajárok... Természetesen asszony ha kitalálja, hogy ő bulizni akar. Akoor elmegy minden izé nélkül, nekem már haverjaimmal nincs kedvem sokszor elmenni sörözni, annyi az anyagi teher...

Nem tehetem ki őket, hiszen, nincs hová, nincs semmijük es senkijük rajtam kívül... De én meg már lassan utálok hazamenni, otthonlenni...

Mert vagy az asszony ordít velem valami miatt, vagy azt halgatom, ahogy a gyerekkel ordítanak egymással...

Az eletünk közben már teljesen felemeszti a fizeteseimet...

Megkapom, szamlák, havi kaja bevásárlas es kész, van most is 5000rem a honapra...

Kilátástalan minden, es soha nem lesz vége...



2019. nov. 9. 11:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Mi a kérdés lényege rövidebben fogalmazva? Mire érdemes fókuszálni válaszadáskor?
2019. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Ez annyira kamu szagú... látszik, hogy semmit se tudsz a felnőtt életről. Mi a cél? A kisgyerekes anyák lejáratása?
2019. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Ezt durván fogalmazva, jól beszoptad.

Én nő vagyok, de leírom mit tennék ebben a helyzetben.Itt viszont már nem lehet lágy szív kérdező.Azzal nem jutsz előrébb.

Nincs hová menniük?Oldja meg.Felnőtt nő.A gyerek sem a te gondod, hanem az övé, vagy annak az apjáé(ha van).Ha nem tudja ellátni, nevelni, márpedig a jelek szerint nem, akkor vannak erre specializálódott szervek.Majd azok megoldják.

A párod egy lusta, éretlen, trehány nő.Amíg ott pátyolgatod, sosem fog összehozni semmi értelmeset az életében.Kihasznál téged, hogy neki semmit se kelljen csinálni.Szóval lépj, és gyorsan, mert neked is késő lesz.Ez tűrhetetlen.

2019. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Tipikus kihasználó lehúzó ember a ,,párod" beszélgess el vele hogy ha ez így meg mind az utcára mentek, mert egyedül képtelen vagy ezt fizetni és nem is akarod tovább. Hogy míg te dolgozol mint egy robot ő addig ,,megvalósítja" magát. Tapasztalat, mert majdnem ugyan ezt éltem át csak még sokkal sokkal több pénzt öltem bele, és a végére tudod mi lett mindennap veszekedés, nem volt szex meg is vert párszor, szellemileg leépített úgy beszélt velem sokszor mint a világ legutolsóbb undorító féreg emberével pedig mindent nekem köszönhet és minden szarból kihúztam és még félre is járt míg érte dolgoztam.... amiről hazudozott és mivel én is vakon szerettem és hinni akartam neki nem láttam amit kellett volna. Csak a pénzért van veled, mert te fizetsz mindent. Hidd el ha megvonod a pénzt még undorítóbban fog viselkedni, sőt lehet el is hagy egy már épp jelenlévő másik férfi miatt. Az a baj h az ilyenek mindig találnak egy palimadarat aki fizet helyettük. A végére te is tönkre mész megutálod a nőket, legégsz mint a fene és még lehet a házat amit te fizetsz is megszerzin magának ha nem figyelsz. Beszélgess el vele, adj neki egy kis idő haladékot nem sokat és ha nem látsz változást akkor fel is út le is út, ne tedd magad tönkre. Fájni fog ez tény de az h neked folyamatosan fáj az azért nem járnja nem?
2019. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy balek vagy..Rakd ki őket a picsba,kit érdekel hova mennek.
2019. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Nézd barátom, ha ez mind úgy van ahogy írtad akkor te egy nagyon buta fickó vagy. Sajnállak hogy a jó szíved egyre mélyebbre vitt.


Másnak a gyereke nem a te dolgod, nem neked kell gondoskodni róla. A ház a tiéd, nem vagytok házasok úgyhogy vess véget ennek és ha lehet minden forintot hajts be a nőn. Kezdj új életet másik nővel. Nem játékszer vagy meg pénztárca.

2019. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen helyzetben nem néznék semmit,csak önmagamat.Keresel egy anyaotthont,és berakod oda őket.Nem az utcán lesznek,a csaj kénytelen lesz megoldani az életét.

Vagy benne maradsz ebben a mocsárban,és leépülsz teljesen anyagilag,érzelmileg,mindenhogyan.

2019. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki, hogy 1hónapja van, h elmenjen dolgozni. Akár 3muszakba. Ha nem akkor mehetnek
2019. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Rakd ki őket, mehenek CSÁÓba, vagy épp mi a neve, azt szakítsd mg velük a kapcsolatot, mert mérgező személyisg az anyuka. Építsd fel életed ismét és él magadnak, máskor meg a kezdetekkor figyelj a jelekre.
2019. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Megbeszélném a csajjal, hogy vége, keressen egy munkahelyet, rövid időn belül. Bérelnék nekik egy albérletet, az első hónapot kifizetném, aztán élje világát.
2019. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!