Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van aki az exével lakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki az exével lakik együtt? Mi külföldön élünk,de még nem tudunk szétköltözni.

Figyelt kérdés
Sziaszok. Németországban élünk egy háztartásban,már 2-3 hónapja,hogy megbeszéltük a "különélést" ,perdze együtt. Van külön szoba,nem gond,de már nem is szeretnénk semmit a másiktól. Az anyagiak miatt nehéz váltani,drága az albérlet is,de persze megoldjuk,meg nálam most más projekt van,persze ennyit támogat,hogy ne most azonnal,az teljes csőd lenne. Ő is költözne,mert egy házat nem szeretne egyedül fenntartani,pedig vállalkozó,kibírná anyagilag. Aki járt már így,az hogyan viselte? Valami tanács?

ápr. 8. 05:10
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Egy szobát szerintem találnál, inkább kerülgetnék valami random lengyelt, mint az exemet.
ápr. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kerestem olyan munkát ami el is szállásol, aztán átköltöztem oda.
ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nálam volt már ilyen, igen. Tulajdonképpen az én albérletemben éltünk, az akkori, már volt, páromnak éppen csak alkalmi munkái voltak, így nem tudott volna azonnal költözni én meg nem akartam az "utcára rakni".

A lakás pici volt (egy szoba, konyha, fürdő) így még hetekig egy ágyban is aludtunk.

Sajnos a vége az lett, hogy mégis ki kellett raknom, mert ő még szeretett és elkezdett féltékenykedni és bántani (mind verbálisan, mind fizikálisan)...Rendőröket kellett már hívnom sajnos. Biztos van, akiknél ez működhet egy ideig, de én soha többet ilyet.

ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elevel ha kiderülne ez mikor ismerkedsz szerintem a nők 99%-a elhajtana.
ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Eloszor eskuszom azt hittem hogy a volt baratnom irta ki ezt a kerdest, ahogy elkezdtem olvasni, mert mi most pontosan ebben a szituacioban vagyunk.

Mi Ausztriaban elunk, es epp koltozunk szet. 2 hete szakitottunk, es meg 3 hetet fogunk egyutt lakni elorelathatolag. Igazabol mi teljesen kulturaltan megvagyunk egymas mellett, ugyanugy a kozosbe vasarolunk, beszelgetunk, normalis a viszonyunk, persze az intimitas 0-ra redukalodott, de mivel ket felnott intelligens emberrol van szo, akik elfogadtak ezt a helyzetet, nincs utalkozas meg egymasra fujas. Egyszeruen csak kulturaltan megvagyunk egymas mellett amig kell, es varjuk hogy letelljen a maradek ido.

ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Semmi gond nincs közöttünk,mi is jól megvagyunk,de még vagy 5 hónap míg együtt leszünk mint lakótársak. Minden egyéb működik,csak az intimitás nem meg a különbözőségek. Mindkettőnknek vannak hibái,ilyen az élet. Nem maradunk együtt semmiféleképpen,ezt megbeszéltük mi is felnőtt fejjel. Most érzem igazán,hogy felnőttem. Nem halogatok,cselekszek.
ápr. 8. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, határozott időre volt albérletünk. Szr volt de túléltem.
ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Nincs olyan, hogy nem tudsz elköltözni - max nem akarsz vagy nem kényszerülsz rá.


Én anno szakításkor megmondtam exemnek, egy hete van elcuccolni, oldja meg (nálam lakott).

Próbálkozott húzni, aztán egyik nap arra jött haza, hogy lecseréltettem a zárat. Hmmm, így járt.

ápr. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!