Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy kapcsolat menyire kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leclerc kérdése:

Egy kapcsolat menyire kell venni a lapot?

Figyelt kérdés

Más se szívesen ismerkedik olyannal, aki mindig csak azt várja hogy jelekből értsél, és vedd a lapot hogy most épp mit kéne?

Vagy csak én vagyok ilyen rossz a metakommunikációban?


Nyilván és se szívesen nyujtanék be heti 3 kérvényt hogy a párom öleljen meg, de az sem elvárható hogy mindent csettintésre találjon ki a másik.

Ti hogy viszonyultok ehhez?



#ölelés #metakommunikáció #Kitalálosdi #Vedd a lapot
ápr. 14. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kitalálás, ez velem minden kapcsolatban kialakul. A régi barátaimmal, a testvéremmel szavak nélkül megértjük egymást. Fura lenne pont a párommal fogyatékosat játszani.
ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki akar valamit, azt mondja. Szerintem nagyon gaz, amikor valaki elvárja a másiktól, hogy jelekből olvasson, mint valami sziú indián. Normális, erett, felnőtt kapcsolat alapja (nem csak párkapcsolat!) a kommunikáció.
ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Felnőtt korban ez már kieső bőven.
ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok gondolatolvasó és a másiktól se várom el.
ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ott kezdődik, hogy az ismerkedési szakaszban érdeklődöm a másik szeretetnyelve iránt, hogy minden téren meg tudjam ismerni. Aztán, amiket mond, annak megfelelően fejezem ki a szeretetem felé.
ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Van egy rakat minden sajnos amit masbol nem fogsz megtudni soha csak nonverbális kommunikaciokbol vagy elejtett szavakból vagy egy pillantásbol. Sokszor néha a masikban meg se fogalmazódik az gondolatként amiről amugy nonverbalisan beszél. Meg sokan hazudnak is vagy hárítanak, és összetettebbek is lehetnek dolgok pl mindenki tud vmit amit csak te nem. Viszont nonverbalisan mindenki el is árulja magát sokszor.
ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja de nekem volt egy rébuszokban beszélő exem és rühelltem hogy állandoan hülyének néz mert pl nem értettem egy pár képes üzenetét, hogy ezzel most mit akar.

Bakker ugy kellett azt is megtudnom hogy szakít, hogy kitett nekem egy hajót (szép fregatt alkonyatban)ami siklik a vizen.

Ebbe nekem bele kellett látnom hogy ez a szakitas. Mert ez a hajo elment a képen.


Meg olyan rózsákat küldött ami fekszik a képen. (Mint koporsókon egy virág)


Mindent állandoan ki kellett találgatnom nála.


Es akkor kapcsolatban szerinted ilyennel lenni?

Es amikor nem értettem vmit, küldött egy macis képet. Aztán írja, hogy még az állatok is értik hogy mi zajlik körülöttük. Ezt akkor vegyem célzásnak gondolom, hogy lehülyéz megint.(ugye találjam én ki megint, hogy mit akar ezzel)


Nem is bánom, hogy nem járunk "télleg".

ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Exemet aki nem ismeri és ilyen rozsaképet kap tole, az még azt is hinné hogy szeretetbol kap virágot. Kouben ez nála azt jelenti hogy vége.

(Nem találok fekete hátterűt vagy ami mintha fekete valamin lenne) de ilyesmi csokrok.

[link]


Es ezeregy ilyen rébuszos baromsága van.

ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mérték kérdése. Gondolatolvasónak nem kell lenni, de mondjuk egy hosszabb, tartós kapcsolatban, ahol ismered a másikat, pl. az már gáz, ha olyan dologgal megbántod, amiről már 10x elmondta, hogy sértőnek / megalázónak tartja és fáj neki. Vagy ha mindketten dolgoztok, akkor vedd észre a mosatlant, szennyest, ne csak akkor állj neki, ha megkér rá.
ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!