Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti menyire vagytok toleránsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti menyire vagytok toleránsak azzal kapcsolatban, ha a párotok minden alkalommal késik, vagy akár 1 órát is várat?

Figyelt kérdés
Nem csak megbeszélt időpontos randira gondolok amiről mindig késik, hanem olyanra, hogy pár perc sétára lakik, és mikor megírja, hogy átjön, akkor rendszeresen 1 óra múlva ér csak oda.
2020. máj. 9. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején 100%-ig toleráns voltam az exemnél. Volt hogy késett 45 percet én meg ott álltam a keleti aluljáróban és még egy sms-t sem kaptam hogy késik, de nem nagyon szóltam semmit, mondom előfordul. Aztán amikor én 2-3 perceket késtem és le lettem b*szva érte utána már én sem néztem el ha ő késett
2020. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tolerálom jelzés nélküli késést. Ma már mindenkinél ott a mobil, annyira sem méltat, hogy írjon pár szavas üzentet?


Pár perc persze nem probléma, de 10+ már igen.

2020. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Zero tolerancia. A legnagyobb parasztság.
2020. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Zero tolerancia. Es elore kell szolni, pl ha idegroncs, akkor ot perccel randi elott, hogy meg megy a hasa vagy eppen leesett vernyomassal hever. Elobb toleralom az agyhugykovet, mint a linkseget, masik semmibevetelet vagy kenyszeres tevekenysegek miatti kesest ugy, hogy nem szol.
2020. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy eset... Távkapcsolat, a férfi megkért, hogy ne csak szombaton érkezzek meg, menjek már péntek este, hogy egy picit több időnk legyen együtt. Amúgy tanulnom kellett volna, de ok. Neki még aznap valami túrája volt, de mondta, hogy időben ott lesz értem. Aztán amikor a buszon ültem, már írt, hogy kicsit késni fog, mert elhúzódott. Megérkeztem, és másfél órát(!) vártam rá, közben a számomra ismeretlen városban még buszoztatott is egy kicsit, mondván, hogy arra a helyre hamarabb megérkezik. Aztán nem tetszett neki, hogy nem volt valami jó a kedvem...

Na, azóta legfeljebb 15 perc fér bele. Mellesleg távkapcsolat kizárva, igaz, más okok miatt is. Öreg vagyok már bohócnak, és kényelmes is.

2020. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nettó parasztság,pláne ha nem is szól. Legkésőbb 10 perc után otthagytam volna a fenébe az egészet. Az én időm is értékes.
2020. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már ismerkedés elején, randikon kiszűröm a pontatlan embereket. Pontos vagyok, mint a gép, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy 32 évem alatt hányszor késtem el.
2020. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire.

A barátom is csak 3x tudta velem ezt eljátszatni. Hazafelé kerüljek egy hatalmasat és szálljak le félúton, hogy együtt mehessünk haza (ő 10 percre gyalog van attól a megállótól). Oké, legyen, felhívtam amikor még utaztam, neki 10 perc. Fél óra várakozás után felhívtam. Beesett egy munka, de most végzett vele, 10 perc, siet. 20 perc után felhívtam, hogy akkor én most vagy hazamegyek vagy be a munkahelyére, de ott nem maradok. Nem, nem, most veszi a cipőjét, tényleg 10 perc! És ekkor voltam hülye (3 alkalommal is...), mert tovább vártam, majdnem 2 órát, több tucatnyi csöves és csodás dikk tesókkal. És utána nem értette miért vagyok dühös, "hisztis".

SOHA többé nem mentem ezért egy kitérővel, akármennyire is kérte.

2020. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat vagy sürgős lenne akkor nem nagyon. De szerencsére olyannal vagyok akiben van annyi hogy legalább felhív ha késik, ez a minimum, meg fordítva is.
2020. máj. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A tőlem ellopott időt már soha nem tudja potolni.

Ha pár percet késik, belefér. Ha tudja, hogy késésben van, s nem jelez, az már önmagában baj. Ha 20 percet késik, úgy, hogy nemnis jelzett, , már megyek is.

Persze élethelyzettől is függ.

Pl akart írni, hívni, de lemerült, közlekedési akadály, vagy mindkettő. De ha valaki természeténél fogva notórius késő, nem hiszem, hogy tolerálnám.

2020. máj. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!