Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés hosszabb egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés hosszabb egyedül lakás után hogyan működik, hogy tudja az ember magát újra hozzászoktatni?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú, 9 éves kapcsolatom, ebből az utolsó 5 évben együtt éltünk. Az vetett véget neki, hogy az exem semmit nem csinált otthon, csak feküdt a gép előtt. Nem lett volna gond, ha nem szemetel körbe mindent maga körül és lép le minden hétvégére az anyjához. Minden hétvégén 3 nagy zacskó szemetet szedtem össze utána, vasárnap este hazajött, de kedden már lépni sem lehetett az üres ásványvizes flakonjaitól. Sikerült összeszednem egy kis pénzt, elhagytam, elköltöztem, helyrejöttem anyagilag. 2 éve van új párom, ő szeretne velem élni, én is vele, minden hétvégén nálam van. Most itt volt próbaként 2 teljes hetet, el tudtuk egymást viselni, segített is kicsit, mosott, teregetett, nem szemetelt de mégis félek feladni az önállóságomat, hogy a kezdeti 3-4 jó hónap után hátha az lesz, mint a régivel. A mostani pasim még az anyjával él, aki ugye főz, mos, takarít kettejükre, a főzést én tanítottam meg neki 2 év alatt. Mit javasolnátok, csináljunk még közös heteket, hátha úgy jobban kiderül, milyen lenne?

33/N



ápr. 15. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha rendbe a lakàs ,nyugodtan kôltoztetnèm oda pròba hèt nèlkül. Vállald be. Már így is túl sokat bizonyított.
ápr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt a terhet nem venném a nyakamba.
ápr. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne koltozz vele ossze. A leiras alapjan. Egyszer koltoztem ossze barkivel. Soha tobbet. Ugyanezek fordultak meg a fejemben, mint neked.
ápr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én erről nagyon transzparensen beszélnék a párommal a helyedben. Elmondanám, hogy a korábbi kapcsolatomnak ez vetett véget és megegyszer nem csinálom ezt.


De számomra valahol intő jel, hogy valakit (feltételezem a párod is kb. 30as) 30as éveiben is teljesen az anyja lát el.


Én jóval fiatalabb vagyok, most vagyok egyetem után egyelőre még otthon lakom. Magamra mosok teljesen, sokszor magamra főzök vagy akár a többiekre is. A házimunkát felosztjuk, vannak terek amiket teljes egészében én takarítok, kinti munkát is csinálok szóval összességében elég önálló vagyok. Ezek maguktól értetődő dolgok.


Hogy valakinek a 30as éveiben ezek gondot okozzanak, szerintem gáz és elgondolkodnék.


Egy próbát megér, de neked kell tudnod, hogy te mit akarsz hosszú távon.

ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, hogy szereted-e őt. Szereted, csak tartasz tőle, hogy olyan lesz, mint az exed? vagy csak kell melléd valaki, és félsz, hogy ő is gondokat fog okozni? Amúgy megérne egy kört a pszichológusnál, hogy miért mindig önállótlan, lusta embereket választasz magad mellé.
ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen olyan pasival jársz, akire még az anyja főz meg mos? Aztán csodálkozol, ha összeköltözés után a te nyakadba szakad egy nagy gyerek?
ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!