Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudja megcsinálni, sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudja megcsinálni, sok nő hogy együtt van valakivel, akit nem szeret és azt mondja,hogy az anyagi miatt? Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Én is ilyen kapcsolatban voltam, közel 2 évig..azt hittem, a pénz mindent tud kompenzálni, azt,hogy olyasvalakivel vagyok együtt, akit nem szeretek, de ha azt veszek meg amit szeretnék mindent pótol.Nem így történt, minden bajom volt, kipöttyösödtem az idegtől, veszekedés volt, állandóan őrlődtem,azon járt az agyam,hogy ez így nagyon nem jó. Ennek ellenére sokan mégis vígan elvannak ilyen kapcsolatban. Hogy lehet ezt ép ésszel kibírni?
ápr. 16. 15:08
1 2
 1/14 A boldogság nem létezik ***** válasza:
16%
Még mindig jobb ez, mint dolgozni 😎
ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Te neked mi közöd hozzá? Amúgy valakinek megfelel az az életvitel, vagy akkor lép le amikor jön a harmadik jómódú alany.
ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hű,de támadó hangnemben írtad.
ápr. 16. 15:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod mit éreznek legbelül valójában.
ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást nem bír ki. Én nem értem, amit leírtál, de pl. azt sem, hogy tud valaki gyerekekkel együtt élni. Mindenki más.
ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem a kérdés,mert tőlem is megkérdezték.Nálam,csak egy darabig működött,és már minden bajom volt,majdnem ráment az egészségem. Nem értem m azt,hogy más,akkor hogyan tudja ennyire lazára venni? A másik meg,hogy tényleg,ágyba bújni olyannal, akihez nem is vonzódsz. Nekem szerencsém volt,mert nagyon ritka volt,hogy együtt "kellett lenni". De másoknál?
ápr. 16. 15:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Van nekik mellette még 2 pasija
ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Ne varj tul magas emberi minoseget egy olyan orszagban, ahol par evtizedenkent elmenekul a legfelvilagosultabb reteg. Sokan lemennek hitvanyba mindket nemet erinti ez. Ez is kivalasztodas, csak negativ iranyu.
ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a hivatásosok. Gyomor kérdése. Az a valóban rossz mikor nem azért marad valaki egy rossz kapcsolatban mert különben nem vehetne meg bármit, hanem azért, hogy legalább van hol lakni a gyerekekkel. Menne de nincs kiút. Vagy szó szerint az életével játszana ha lelépne. Aki szabadon választja ezt az életformát annak van hozzá gusztusa. Inkább él érzelmek nélkül a tutiban mint koppogatva a nagy szerelemben.
ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

nagyon sok ilyen nő van, és most nehogy a kis luxusribi ugorjon be mindenkinek, vagy egy sugarbaby. Rengeteg átlagos nő él ilyen házasságban. Azaz kitartva. Én olyan sztorit láttam nagyon közelről, ahol egyszerűen bebeszélte magának, győzködte magát, hogy de...igen, hát végülis jól megvagyunk, nem lesz itt gond. De hónapokig gondolkodott rajta (mert ugye valódi mély érzelmek nem voltak) aztán végülis beadta a derekát, mert a csávóka nagyon szépeket mondott, mutatott anyagilag, ígérgetett.

Végülis kitartott lett belőle, mindent aláraktak, a saját testvére, aki szintén kitartva él 10+ éve biztatta arra, hogy neked is jó lesz ez, menj bele.

Fogalmam sincs nekem sem, hogy hogyan lehet így élni, egy házasságba belemenni. Nekem felfordulna a gyomrom. De igazából ez a nő amúgy maga totál életképtelen volt, kapcsolatfüggő, az égvilágon semmi más nem érdekelte, csak hogy végre férjhez menjen, leszüljön és a jó anyagi körülmények. Az eddigi választottjai is ilyenek voltak, csak ők meg nem akartak gyereket, ezen bukott meg a dolog. Csak hát amikor elmúlt 30 egyre inkább szűkült a választék és végül azért csak igent mondott a 10 évvel idősebb pénzeszsáknak, akivel szerintem egy pár évvel ezelőtt még szóba sem állt volna.

Amúgy nála nem hiszem hogy valaha lesz a pasas részéről lelépés, mert nagyon szerencsétlen, 40 éves koráig nem volt nője, fele olyan vékony, mint a nő, pedig ő is kb egy S-es méret. Szóval jól felmérte a szitut rendesen, már csak a gyerek kell hogy bebiztosítsa a helyzetét.

ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!